Päev kajab

New look ja intekas


Käisin varahommikul juuksuris. Tõdemus: Võimalusel tuleb alati eelistada meesjuuksureid. Möödunud kord lõikas meesinimene ja ma olin vääääga rahul. Seekord lõikas naisinimene, tulemus ei ole ülihea, aga vähemalt värvida oskas ta neid suurepäraselt, tuleb tunnistada. Oma püüdest kuue kuu jooksul juukseid mitte võõbata ei saanud seega asja. Viis kuud pidasin vastu. Põhjus – nädalavahetusel on üks suhteliselt suur, mitmesaja külalisega pidu, kus olen Jaani kaaslane. Eri nõme oleks olnud minna sinna oma vana luukiga, juuksejuured 6 sendi ulatuses hirmebamäärast kartulikoore, või peenemalt väljendudes – tuhkblondi värvi. Ei tahtnud Jaanile piinlikkust valmistada.

Muide, tõusin kell 6.50, et kella 8.00-ks kesklinna juuksurisse jõuda. Ilu nõuab ohvreid.

Täna oli ka mu ülisuurepärane telefoniintervjuu. Ring FM-ist helistati täpselt kokkulepitud ajal. Otseloomulikult suutsin intervjuus vähemalt korra mökitada-mökutada mingi lausega. Võib-olla isegi rohkem kui korra. Ei mäleta. Aga tüüp igal juhul lindistamist ei katkestanud. Loodetavasti siis ikka väga hull ei olnud… Ise ma seda asjandust kuulda ei taha;)

P.S. Pilt on siin puhtalt ilu pärast. Mul ei ole hetkel veel punaseid juukseid. Olen täielikult blondinka. Kuigi… mida rohkem seda pilti vaatan, seda rohkem tekib tunne, et vähemalt kevadeks tuleks ennast punaseks värvida…

Üks kommentaar “New look ja intekas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s