Ruum ja maitse

Manna La Roosa


Manna La Rosa sisekujunduse kohta on öeldud tableonline.fi lehel järgmist: Kohtuvad koloniaalstiil, Indiast toodud roosipuust sambad, trendikas boho-stiil, gipsy chic, tivoli hõng, psühhedeelia, graffiti, hoolikalt restaureeritud eelmise sajandivahetuse tapeet, meremeestekõrtsi õhkkond, totaalne eklektika ning näiliselt juhuslikult siia sattunud, arusaamatu otstarbega, aga dekoratiivsed esemed – loomingulise energia kontsentratsioon ruutmeetril on seal majas enneolematult kõrge.

See on koht, kus saab süüa silm ja mitte ainult imetabaselt maitsvaid roogi, vaid ka sisekujundust, mis võtab esimese hooga hingetuks ja tekitab soovi kõike lähemalt uurida, imetleda seda detailirohket fantaasiat, millega antud paiga sisekujundaja on loonud väga omapärase terviku. Ja see on tervik. Ja kindlasti täiesti kordumatu.

Toit on kallis, aga hea. Vähemalt kala oli imemaitsev. Kiviplaadil serveerituna ning ägeda disainiga kahvli-noaga seda maitsvat kunstiteost omale tükk tüki haaval suhu pistes tuli tõdeda, et teenindaja, kes mulle prae ette kandis ning seejuures ütles – “Ja pidu alaku!” Tabas naelapea pihta. See sööming oli pidu mu maitsemeeltele. Pidu minu silmadele. Pidu minu kõhule.

Elagu Manna La Roosa! Sinna lähme kindlasti millalgi kokteile jooma…

manna
Allikas: http://www.tableonline.fi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s