Ruum ja maitse

Vaga Mama


“Miks teil muusika nii vaikselt mängib? Ja miks siin nii külm on?” Tahtsin teada, kui meile Vaga Mamas tellitud toit lauda toodi. Teenindaja oli väga noor ja natuke kohkunud olemisega. Minu küsimise peale konditsioneeri väiksema võimsuse peale ei keeratud, nii et me pidime omale jakid selga tõmbama, sest no meil oli ikka tõsiselt külm, aga vähemalt muusika pandi veidi valjemaks. Hea seegi. Kuidagi kõle ja väga ebaõdus tundus sellises vaikses, või no mis vaikses, märkimisväärselt hääleka, kas konditsioneeri või külmiku undamise saatel, ei teagi kumma täpselt, ruumis istuda.  Kui muusika oli enne väga pingsa kuulamise peale tajutav, siis pärast märkust said helid veidi jõudu juurde, nii et juba oligi söögikoha ebaõdus õhkkond natuke inimlikumaks muutunud. Vaga Mama pakub Hiina, Tai ja Nepaali toite ning tuli ta Pärnusse Tartust.

Söök maitses hästi ja oli odav. Tõenäoliselt on see üks taskukohasemate hindadega söögikoht Pärnu kesklinnas. Pesitseb Vaga Mama Rüütli tänaval. Nii et kui keegi tahab kiiresti ja soodsalt kõhu täis süüa, siis Vaga Mama on hea valik, aga kui on oluline, millise õhustikuga keskkonnas seda kõhtu täidetakse, siis vähemalt hetkeseisuga on Vaga Mama viimane valik. Minusugune õel inimene hindab sealse miljöö viiepalli süsteemis hindega 1. Toidu eest andis tollel hetkel minu aeg-ajalt väga lahke süda ja õnnelikult täis saanud kõht maksimaalsed 5 punkti.

Vaga Mama-s lõunatamas
Vaga Mama-s lõunatamas

 

IMGP9498
Vaga Mamas lõunatama-s

 

Ja mõned niisama pildid ka puhkuselt:

IMGP9385
Toolse linnus

 

IMGP9396
Toolse linnus

 

IMGP9411

 

IMGP9462
Vana-Pärnu rannas

5 kommentaari “Vaga Mama

 1. Ega teenindajate elu pole kerge. Võib olla just eelmine klient oli palunud muusika vaiksemaks ja konditsioneeri tugevamaks keerata. Inimesed ja nende soovid ning maitsed on ju erinevad.

  1. Olen 110% nõus, et teenindajate elu pole kerge :) Tean ;)
   Muusikaga oli selline lugu, et see pandi nö mängima siis, kui me söögikohta sisse tulime. Kui ma seda vaevumärgatavat (Vaevumärgatav on tegelikult isegi liialdatult öeldud. Saime aru, et tõenäoliselt tuleb midagi kõlaritest, aga mis see täpselt oli, me aru ei saanud) muusikat palusin kõvemaks keerata, siis eks ma tegelikult lisasin ka seda, et pole vaja panna nii valjuks, et me vestelda ei saa, aga võiks olla nii, et natukenegi muusikat kuuleks. Näed, kui detailselt nõudlik ma tegelikult veel olin :) Mitte ei tahtnud üksnes muusikat, vaid seda sellisena, et saaksime vestelda. Olen nõme nõudlik mõrd kliendina :)
   Kui olin selle kõik ära öelnud ja teenindajat vaatasin, siis sain aru, et võib-olla oleks pidanud seda kuidagi leebemalt ütlema. Kasutama rohkem sõna “palun”, rohkem naeratama jne. Natuke oli piinlik muidugi. Luban, et püüan kliendina areneda :)

 2. Olen ka seal paar korda käinud. Väga noored teenindajad ja natuke ebapädevad. Kolmekesi itsitasid, sõid ja näppisid telefoni leti taga.Tõid jooke lauda kahekesi, mõnel joogil läks pisut üleääre siis samuti itsitasid. Väga veider kogemus.

 3. Kusjuures sellest on kahju, sest Tartus on Vaga mama üks parimaid Aasia restorane. Aga Pärnu “filiaal” ei kannata tõepoolest kriitikat.

 4. Oh, ma tahtsin just kirjutada peaaegu sama kommentaari, mis KV-gi. Ma ei ole Pärnu Vaga Mamas käinud, aga Tartu oma on totaalne lemmikkoht. Alati, kui tahan minna linnapeale einestama kaalun kõik muud variandid läbi, aga lõpuks otsustan ikka selle kasuks ja ei pettu kunagi. Ja selle postituse juurde sattusin ka nii, et guugeldasin Vaga Mamat, et oma homseks külaskäiguks sinna juba praegu meelepärane roog välja valida :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s