Ruum ja maitse

Vegan Restoran V


Tegemist on gluteeni ja laktoositalumatuse all kannatajate paradiisiga. See on koht, kus eelmainitud kodanikud ei pea menüüs näpuga järge ajama ja pead murdma, kas mõnes kastmes on sörtsuke laktoosi või mõnes roas killuke gluteeni. Võta millist rooga tahad, kumbagi allergeeni sa sellest ei leia. Need kellel peres või lausa endal gluteeni- või laktoositalumatus diagnoositud, ei suuda vast esimese hooga ettegi kujutada, mida tähendab luksus – minna söögikohta, kus mitte ÜHESKI toidus pole seedimisele ohtlikku kraami.

Tobe, et jätsin pildid tegemata. Nüüd tuleb lihtsalt minu sõnu uskuda, et koht on selline pisike ja õdus. Mõned pildid leiab vast FB-st ka või, mis veelgi parem, minge ise kohale. Hinnad on väga mõistlikud. Ühegi toidu maksumus ei küündinud 8 euronigi. Nii et, seltsimehed allergikud, kiirustage! Vabade kohtadega võib kitsaks minna. Võib-olla tasuks isegi laud enne reserveerida, sest mine sa tea, mis saama hakkab, kui kõik gluteeni ja laktoosiga pahuksis olijad vegan restoran V-sse otsustavad minna. Ja ega ainult allergikud seal söömas käi. Minusugused käivad ka. Toit maitseb hästi, näeb huvitav välja ning teenindus on superluks – täis päikselisi naeratusi.

Vegan Restoran V-st saab lugeda ka arvustus.com-ist.

vegan-restoran-v
Foto: http://www.tripadvisor.co.uk

2 kommentaari “Vegan Restoran V

  1. Laktoosi ei leia tõepoolest küll ühestki roast, gluteeni mõnest siiski küll. Gluteenivabad road on eraldi märgistatud (G), samuti leidub menüüs nii mõndagi toortoitlastele (märgistatud T-ga).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s