Ruum ja maitse

Pööbel


Sattusime Tallinna ühe uuema restorani Pööbel ukse taha puht juhuslikult. Ma ei tea, miks seda kohta restoraniks nimetatakse. Maalehe artiklist lugesin, et tegemist on restoraniga, kuigi see, mida mina seal nägin, ei olnud klassikalises mõttes küll kuidagi restoranimõõtu asutus, pigem pubi. Oma FB-lehel nimetavad nad endid: restoran – baar – pubi. Noh, siit saab vaid järeldada seda, et tegemist on kohaga, kus saab süüa ja juua.
Rahvas lõugas hämaras soojuses valjul häälel rääkida, sest muusika detsibellid olid lausa märkimisväärsed, kuidagi teistmoodi poleks saanudki oma lauanaabriga suhelda. Ikka ainult häält tõstes. Õnneks mängiti meile sobivat muusikat, nii et polnud põhjust nägu väga vingu kiskuda. Pealegi, interjöör on seal väga mõnus. Sellist tõesti omanäolist ja originaalselt hubast miljööd ei leia just väga tihti. Tegi kohe tuju heaks ja olemise lahedaks. Hiljem keerati muusikat natuke vaiksemaks, nii et olemine läks ainult paremaks.
Menüü oli üsna lühike. Jookidevalik sisaldas mitmeid huvitavaid õllesid, mida Jaan ka proovima asus. Mina täitsin oma tühja kõhu kamajahus praetud räimedega, Jaan piirdus vaid küpsetatud kartulikoortega. Toit oli lihtne ja maitsev.
Osa Pööbelist oli reserveeritud, võib-olla see reserveeritud osa oli restoranilikum? Teistsuguse menüüga? Rahulikum ja vaiksem seal olla ei saanud, mingit vaheseina ei olnud. No ei tea. Igaljuhul meile meeldis. Lahke pererahvas, hea söök ja jook, interjöör väga õdus ning hubane. Lähme kindlasti tagasi.

Mõned pildid leiab FB lehelt Pööbel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s