Pööbel


Sattusime Tallinna ühe uuema restorani Pööbel ukse taha puht juhuslikult. Ma ei tea, miks seda kohta restoraniks nimetatakse. Maalehe artiklist lugesin, et tegemist on restoraniga, kuigi see, mida mina seal nägin, ei olnud klassikalises mõttes küll kuidagi restoranimõõtu asutus, pigem pubi. Oma FB-lehel nimetavad nad endid: restoran – baar – pubi. Noh, siit saab vaid järeldada seda, et tegemist on kohaga, kus saab süüa ja juua.
Rahvas lõugas hämaras soojuses valjul häälel rääkida, sest muusika detsibellid olid lausa märkimisväärsed, kuidagi teistmoodi poleks saanudki oma lauanaabriga suhelda. Ikka ainult häält tõstes. Õnneks mängiti meile sobivat muusikat, nii et polnud põhjust nägu väga vingu kiskuda. Pealegi, interjöör on seal väga mõnus. Sellist tõesti omanäolist ja originaalselt hubast miljööd ei leia just väga tihti. Tegi kohe tuju heaks ja olemise lahedaks. Hiljem keerati muusikat natuke vaiksemaks, nii et olemine läks ainult paremaks.
Menüü oli üsna lühike. Jookidevalik sisaldas mitmeid huvitavaid õllesid, mida Jaan ka proovima asus. Mina täitsin oma tühja kõhu kamajahus praetud räimedega, Jaan piirdus vaid küpsetatud kartulikoortega. Toit oli lihtne ja maitsev.
Osa Pööbelist oli reserveeritud, võib-olla see reserveeritud osa oli restoranilikum? Teistsuguse menüüga? Rahulikum ja vaiksem seal olla ei saanud, mingit vaheseina ei olnud. No ei tea. Igaljuhul meile meeldis. Lahke pererahvas, hea söök ja jook, interjöör väga õdus ning hubane. Lähme kindlasti tagasi.

Mõned pildid leiab FB lehelt Pööbel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s