Kui murtakse luid


Pühapäeval, kui olin just vajumas pisikesse pärastlõunasesse tukastusse, helistas Jaan ja teatas, et on teel EMO-sse. Ninaluu olevat tõenäoliselt puruks… Järgnes kirjeluds, kuidas frisbivõistlusel talle keegi kogemata küünarnukiga nii oskuslikult vastu nina virutas, et verd lendas laias kaares, haistmiselund läks suure šoki peale paksuks kätte ära ja tähelepanelikumad oskasid öelda, et näeb lisaks veel ka kuidagi kahtlaselt kõver välja. No tere tore! Mu magus lõunauinak pistis säherduse uudise peale kisades metsa poole jooksu.

Hetkel on siis seis selline, et neljapäeval läheb Jaan nina sirgeks murdma. Täna võtsin kätte paberid, mis talle Tartu arst andis ja mis ma näen – palutakse kohalesaabuda söömata ja joomata ja murdmine tehakse narkoosiga. Siis vast väga hull polegi?! Valu mõttes. No eks neljapäeval saab teada…

Advertisements

4 thoughts on “Kui murtakse luid

  1. Vennad Lõvisüdamed lähevad ketast taga ajades nii hoogu, et üks luu ees või taga. Ühed meistrivõistlused nõudsid oma altarile Siimu jalaluu, teised Jaani ninaluu – loodame, et nüüd on Püha Sport lepitatud ja rohkem ei nõua!

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s