Päike, meri ja jäätis!


Niisiis, kutid ja mutid ja kõiksugu muud tutid, üllatus missugune – me läheme reisile! Lihtsalt imelineeee! Tuleb selline rahulik nädalane sutsakas. Kõik kes pidid mul reisileminemist lubama, on seda lubanud, nii et kui midagi trastilist järgneva kolme nädala jooksul ei juhtu, leiab 25. aprilli õhtupoolik meid lennukist. Rõõm-rõõm! Kuus päeva jalutamist, Vahemerd, jäätist ja mis peamine – väljalülitumist halvamaigulisest stressist ja pingest.

Seal kuhu läheme, oleks muide võimalik harrastada järgnevat hullust:

2 Fantast! Vaatan pilte, ila põhimõtteliselt tilgub kadedusest ja mul on tunne, et hetkel suudaksin isegi oma kõrgusekartuse võimsate vaadete nimel kokku kägardada-kortsutada, ehk isegi sekundiks unustada. Kahjuks küll jääb minul seekord teatud põhjustel eneseületus tegemata ja suurepärane kogemus saamata. Jaan vist üksinda ei lähe Via Ferrata seiklusrajale…

Aga no rongiga Alpide vahel veidi loksuda ikka saab ja siis see päikseline Prantsuse Riviera koos Inglite lahega – me tulemeeeee! (Koputan kolm korda vastu puidust lauda; natuke värskendavat süljepritsimist; soolaga ma mässata ei viitsi…)

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s