Päev kajab

Päike, meri ja jäätis!


Niisiis, kutid ja mutid ja kõiksugu muud tutid, üllatus missugune – me läheme reisile! Lihtsalt imelineeee! Tuleb selline rahulik nädalane sutsakas. Kõik kes pidid mul reisileminemist lubama, on seda lubanud, nii et kui midagi trastilist järgneva kolme nädala jooksul ei juhtu, leiab 25. aprilli õhtupoolik meid lennukist. Rõõm-rõõm! Kuus päeva jalutamist, Vahemerd, jäätist ja mis peamine – väljalülitumist halvamaigulisest stressist ja pingest.

Seal kuhu läheme, oleks muide võimalik harrastada järgnevat hullust:

4
Foto: http://www.colletts.co.uk
3
Foto: http://www.colletts.co.uk

2 Fantast! Vaatan pilte, ila põhimõtteliselt tilgub kadedusest ja mul on tunne, et hetkel suudaksin isegi oma kõrgusekartuse võimsate vaadete nimel kokku kägardada-kortsutada, ehk isegi sekundiks unustada. Kahjuks küll jääb minul seekord teatud põhjustel eneseületus tegemata ja suurepärane kogemus saamata. Jaan vist üksinda ei lähe Via Ferrata seiklusrajale…

Aga no rongiga Alpide vahel veidi loksuda ikka saab ja siis see päikseline Prantsuse Riviera koos Inglite lahega – me tulemeeeee! (Koputan kolm korda vastu puidust lauda; natuke värskendavat süljepritsimist; soolaga ma mässata ei viitsi…)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s