Päev kajab

Lendame!


Juba ülehomme on see päev, kui lendame vahemere äärde! Jeeeee! 6 päeva levist väljas. Pärast seda 4 nädalat tööl ja siis, kui kõik läheb plaanipäraselt, tervelt kolm kuud “ringiveeremist” ilma eriliste kohustusteta. Kõlab talutavalt, eks ole.

Tõenäoliselt kolin mingiks ajaks Pärnusse. Vähemalt hetkel on tekkinud sellised mõtted, aga eks vaatab kuidas kujuneb. Ei tahaks ju oma viimseid vabasid hetki Tallinna-kodus õhtusöökide vaaritamisele ja mehe kojuootamisele kulutada. See ei olnud nüüd kuidagi halvasti mõeldud, aga miks mitte lubada endale just praegu tuulutust, teistsugust keskkonda ja teistsugust rutiini. Tahaks täiel rinnal leboskleda, vahtida pilvi, lugeda. Võibolla on see Jaani suhtes natuke ebaõiglane. Tõenäoliselt tunnen seetõttu mingi hetk isegi süümekaid. Lohutama hakkan end, ja kui vaja ka Jaani, sellega et tema ei pea hakkama öösiti ülesse ärkama. Kui ta raske uni peaks saama titekisast häiritud, siis minu pärast võib ta vabalt minna teise tuppa magama. Ausaltöeldes, ta ju ei saa suurt mitte midagi teha, nii et parem puhaku end välja. Saab vähemalt ärksa peaga tööle minema. Nii et ma täiesti vabatahtlikult võtan praegu, lähtuvalt tõenäolisest tulevikuvisoonist, enda põhimissiooniks nö jõudsalt ette puhkamise! ;)

Advertisements

One thought on “Lendame!

  1. Puhkama pead Sa praegu täiesti süümevabalt – ma ei usu et ka Jaanil midagi selle vastu on. Aga nende öiste ülevalolekutega ei maksa päris märtrit ka mängida, vahel on teise lapsevanema abi just see mida vaja ning seda tuleb siis ka selgelt öelda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s