Lendame!


Juba ülehomme on see päev, kui lendame vahemere äärde! Jeeeee! 6 päeva levist väljas. Pärast seda 4 nädalat tööl ja siis, kui kõik läheb plaanipäraselt, tervelt kolm kuud “ringiveeremist” ilma eriliste kohustusteta. Kõlab talutavalt, eks ole.

Tõenäoliselt kolin mingiks ajaks Pärnusse. Vähemalt hetkel on tekkinud sellised mõtted, aga eks vaatab kuidas kujuneb. Ei tahaks ju oma viimseid vabasid hetki Tallinna-kodus õhtusöökide vaaritamisele ja mehe kojuootamisele kulutada. See ei olnud nüüd kuidagi halvasti mõeldud, aga miks mitte lubada endale just praegu tuulutust, teistsugust keskkonda ja teistsugust rutiini. Tahaks täiel rinnal leboskleda, vahtida pilvi, lugeda. Võibolla on see Jaani suhtes natuke ebaõiglane. Tõenäoliselt tunnen seetõttu mingi hetk isegi süümekaid. Lohutama hakkan end, ja kui vaja ka Jaani, sellega et tema ei pea hakkama öösiti ülesse ärkama. Kui ta raske uni peaks saama titekisast häiritud, siis minu pärast võib ta vabalt minna teise tuppa magama. Ausaltöeldes, ta ju ei saa suurt mitte midagi teha, nii et parem puhaku end välja. Saab vähemalt ärksa peaga tööle minema. Nii et ma täiesti vabatahtlikult võtan praegu, lähtuvalt tõenäolisest tulevikuvisoonist, enda põhimissiooniks nö jõudsalt ette puhkamise! ;)

Advertisements

One thought on “Lendame!

  1. Puhkama pead Sa praegu täiesti süümevabalt – ma ei usu et ka Jaanil midagi selle vastu on. Aga nende öiste ülevalolekutega ei maksa päris märtrit ka mängida, vahel on teise lapsevanema abi just see mida vaja ning seda tuleb siis ka selgelt öelda.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s