Päev kajab · Ruum ja maitse

Mmmmm… kohviiiii!


Avastasime eile koos ühe väga toreda inimesega täiesti istutava-söödava-joodava kohviku Pelgulinnas. Ristikheina kohvik võlus oma lihtsuse, meeldiva teeninduse ja muidugi koogi ning kohviga. Minu apelsini-pistaatsiamaitseline toorjuustukreemiga tordilõik viis ülihoogsalt keele alla, õnneks suutsin end tagasi hoida teise lõigu tellimisest, sest esiteks ma olen teadaolevalt niigi paks ja teiseks ehk õnnestub ka Jaan Ristikheina vedada, siis saab ju raudselt veel kooki! Võib-olla ka suppi või praadi… mmmmmm!

Ja muidugi ei saa märkimata jätta suurepärane lattet, mida ma sain endale üle ma-ei-tea-kui-pika-aja lubada, sest härra Kontrolli polnud kohal ;), kes esitab sellistel puhkudel oma lauset “Ma muretsen sinu pärast” väga veenvalt teatud pilgu ja südantliigutavusega, mis reeglina kohviisu minema peletab. Olgugi, et kohvi joomine pole mulle keelatud, aga noh miskipärast tunnen siis naksti kohe süümekaid ja ei hakka kaagutama, et tegelikult ma ju ikka võin kohvi juua. Mõõdukalt muidugi, kuid siiski.

Igastahes Ristikheinas oli igati tore kolmapäeva hommik :) Oleks rohkem selliseid hommikuid.

P.S. Homme saan teada, kas olen kuuga liiga palju või liiga vähe juurde võtnud. Räägitakse tõenäoliselt ka rauast ja ehk tuleb ka mõni uus teema…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s