Päev kajab

Avatud talude päev 2015


Meite maal korraldatakse ikka igasugu vahvaid päevi. Näe Merepäevadele tänavu ei jõudnud, aga see-eest hüppasime Avatud talude päeva raames sisse Võhma külas lihaveiste kasvatusega tegelevasse tallu (Lahe Maamees OÜ), kus põlvepikkune noorperemees meid toredasti vastu võttis. Jõudsime vaevalt autouksest õue ukerdatud, kui asjalik teretus ja pädev info poisi huulilt meile oma kodutalu tegemisi tutvustama asus.

Käbedasti juhatati meid otse Limusiini tõugu veiste juurde, öeldi mitmepealine on kari ja … Ehk siis kuna isa ja ema olid varemsaabunud uudistajatega ametis, tuli noorel peremehel külaliste vastuvõtmise ja karja tutvustamise vastutusrikas ülesanne enda peale võtta. Poiss sai suurepäraselt hakkama.

Sügasime rahulolevalt veiseid, paitasime kohalikku äärmiselt sõbralikku taksikutsat ja lõpetuseks ostsime peretütarde ühe-päeva-talukohvikust head ning paremat koju kaasa.

Toomarahva Turismitalus käisime samuti. Imetlesime ruume, mida suvitajatele välja üüritakse, sõime silku-leiba ja mina suutsin ka veel lisaks ühe kaeraküpsise vargsi omale põske peita.

Lõpetuseks viskasime möödaminnes pilgu peale Võsu randa üles pandud laval Võsu Jazziks proovi tegevale Kristjan Kannukesele. Jaani õhutusel sai muusika saatel isegi natuke tammutud, peenemalt öeldes, tantsitud.

Kahjuks ei ole ühtegi pilti. Fotokas jäi koju. Tüüpiline :)

Advertisements

2 thoughts on “Avatud talude päev 2015

  1. paljud räägivad minule, et viimasel ajal ei tehtagi pilte enam fotokatega, pole üldse moes, millegipärast tuleb selleks valida telefon.

    1. Eks see nii ole jah. Aga mul on vana juust telefon ja Jaani fäääänsi telefon oli hoolduses, nii et kehv juhuste kokkulangemine, mis tingis pildituksjäämise :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s