Päev kajab

9. alguses 9 rada läbitud!


Täna tuli mõttesse discgolfi mängida. Mõeldud tehtud. Või siis pigem mitte väga sügavalt läbi ja üle mõeldud, lihtsalt mindud ja mängitud.

Rahvast oli radadel ohtralt, nii et meil tuli endid päris käbedasti liigutada. Mu discgolfi oskused pole just meistriklassist, viskan ketast nö kogu kehaga, ja eks seda oli ka mu nüüdseks juba 9. kuud paisuvas kõhus tunda. Kiirustamine, et kellelegi jalgu ei jääks, andis veel oma osa liigsest pingest juurde, mistõttu pärast 9. rada otsustasin lihtsalt kaasa lonkida ja ise mängust loobuda. Mõtlesin, et metsa all nagu väga siiski sünnitama ei tahaks hakata, pealegi on veel nii mõnigi planeeritud sündmus-üritus külastamata. Püüaks ikkagi augustikuu lõpuni ühes tükis püsida, nagu praegune ajagraafik ette näeb.

Arvatavasti oleks mõistlik jääda selliste ettevõtmiste juurde nagu eile õhtul – mõnus-rahulik Dagö ja Inboileri kontsert Telliskivi Loomelinnaku Vabal Laval. Kui koju jõudsin, tahtis Jaan teada, et kas ikka tantsisin ka, aga no ei mina viitsinud. Niisama ennast muusikarütmist veidi õõtsutada ja jalgu kõlgutada sai ka istudes. Aga vähemalt mu kaaslased tantsisid :) …

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s