Päev kajab

37 pluss 3


Ei olnud meesarsti, kuigi ämmaemand mulle meessoost naistearstile aja kinni pani. Ei tea mis tüübiga juhtus, uurima ka ei viitsinud hakata. Igastahes asendus-naine oli ka täiesti mõistliku olemisega. Vatras pidevalt, kusjuures täiesti asjalikel teemadel.

Noh, kui keegi nüüd arvab, et sellest kolmandast ultrahelist sain midagi väga fenomenaalset või põhjapanevat teada, siis pettuge käbedasti ära ja lugege edasi või minge parem õue suvest viimast võtma, sest midagi põnevat nüüd ei järgne.

Lisaultraheli tehti lapse suuruse hindamiseks, selgus et selle pärast hetkeseisus muretsema ei pea. Kõik tundub olevat normipiires, aga kui venitan näiteks 42. nädalani, siis muidugi tuleb arvestada, et kaalu lisandub… Ja kõik. Peaseisus oli ta juba enne jaanipäeva ja on seda jätkuvalt, nii et selles punktis ei ole vaja samuti hetkel murenoote kõlistada.

Lapse soo kohta mingit täpsustust ei tulnud, sest seda va mõõdu-kaaluasja vaadati hoopis miskisuguse mitte väga peene aparatuuriga. Ehk siis, kui peaks sugu enne sündi nii väga huvitama, on variant minna tasulisse ultrahelisse. Ei plaani minna, oleks ju põnev teada, aga kohe kindlasti pole see kõige olulisem asi, mida teada.

Üldise olemise pealt on seis järgmine:
– Soojad ilmad ei häiri. Mulle tõesti soojus meeldib, lõpuks ometi on suvi!
– Jalad paistetavad kuni pahkluuni iga päev omajagu üles. See on ebamugav ning tüütu ja muidugi kole, kuigi see ilupool mind hetkel ei huvita õnneks üldse. Tahaks lihtsalt kingi probleemivabalt varbaotsa saada, aga ei õnnestu eriti.
– Väsin kiiremini kui kuu tagasi, aga päevauinakuid enam ei tee.
– Ei viitsi toidukotte vedada, aga teen seda siiski. Isegi kui kott ei sisalda väga palju kraami ja reeglina ei sisaldagi, on selle kandmine üsna väsitav. Mõnikord käin kaks korda poes, sest ühe korraga vähenegi soovitud kraam koju vedada tundub kehale liiast.
– Puusad on hommikuti veidi kanged, selg ei valuta.
– Istuda ühe koha peal üle poole tunni pole mõistlik, jalalabad lähevad kohe paiste. Aga ma ikkagi istun, näiteks kinos. Seal püüan muidugi võimalusel jalgu üles tõsta, aitab tõhusalt paistetuse vastu.
– Olen kohmakas (pediküüri saan enam-vähem läbi mõningase trikitamise tehtud), liikumisvabadus on häiritud
– Liigun aeglaselt (tõenäoliselt aegajalt nagu taaruv part)

Strateegilised numbrid:
98,2 cm
61 kg

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s