Päev kajab

Ikkagi paradiisis


Augustiunetusel oli seekord too-oooo-hu-tult inimesi! Metsikud rahvamassid kulgesid mööda Supeluse tänavat ja rannaparki. Eks see oli kindlasti suurepärane ilm, mis andis märkimisväärse panuse, et inimmeri oleks äärmuseni viidud tihedusastmega ja aeg-ajalt vaata et suisa läbimatu. Kohtasime tuttavaid nägusid, nautisime ilma, sõime-jõime ja tundsime endid lihtsalt hästi :)

Öösel vaevas mind miskipärast unetus (nii teemakohane, kui mõelda mis üritusele me Pärnusse olime tulnud). No eks mingid tunnid möödusid ikkagi und vaadates ka, aga nii mõnedki tummised öötunnid möödusid mõtteid mõlgutades. Oleks siis vähemalt midagi asist välja mõelnud, aga ei, poolikud mõtted lihtsalt ketrasid tühjalt ja uduselt.

Järgmisel päeval sain Jõulumäel 4 kilomeetrit jalutada ja discgolfi mängijate punkte kirja panna. Golfirajaks valiti seekord kollane rada, pikim kahest võimalikust. Veeresin nagu pallike mööda künklikku männimetsaalust, pistsin aeg-ajalt mõne mustika või pohla põske ning nõudsin pidevalt: “Näidake kus korv on!” Ma nimelt takseerisin pärast vajalikku infot välja oma meelest lühema, aga samas mitte kõige tõsisemate mäest alla ja üles kulgemistega nö otsetee järjekordse korvini. Need mäed või noh, künkad, nende ületamine muutus, mida kilomeeter edasi, seda raskemaks. “Kuidas mäng oli?” tahtis Jaan lõpetuseks teada. “Päris väsitav”, kõlas minult vastuseks. Pole just kindel, et sellist kommentaari oodati inimeselt, kes ise kordagi ketast käes ei hoidnud ja ühtegi viset ei teinud.

Õhtul kodus Tallinnas läksin juba üheksast magama. Olin räigelt väsinud nii poolunetust ööst, 4 kilomeetrist metsas, kui miskipärast ka autosõidust. Aga sellele kõigele järgnenud segajatevaba 12-tunnine uni ja lõpetuseks aeglane ärkamine oli lihtsalt nauding kuubis. Hetkel ma elan siiski paradiisis, tuli tõdeda.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s