Paksuke?


Nädalaga on meie Anni märkimisväärselt juurde võtnud. Arst tahtis lausa teada, kas neiu saab lisatoitu. Kui kuulis, et mutukas on ainult rinnapiima peal, oli suisa üllatunud ja kiitis. Aga mis siin ikka nii väga imestada, meil on ju üks pisike memmekas kodus kasvamas, keda kõige paremini rahustab rinna otsas rippumine. Eks siis seda saab talle ka pakutud, millal iganes printsess nõudmise sisse annab.

Kui Anni kogub gramme hoogsalt juurde, siis mina kaotan tempokalt kilosid. Nädalaga olen jõudnud 61 kg pealt 51 kg peale. Ümaralt võttes 4 kilo veel ja olen oma algkaalus tagasi. Metsik. Söögiisu on mul aga suur, rääkimata vedelikuvajadusest. Jah, juua vajan praegu üsna suurtes kogustes. Isegi öökapil on pooleliitrine veepudel vajadusel käeulatuses.

Arst kiitis lapse rahulikuks ja vaikseks. Ei no, head muljet oskab Anni jätta, tuleb tunnistada, mis tegelikult on puhas pettemanööver, et oma vanemad, kes kurdavad röökiva lapse üle, lolli olukorda jätta. Näituseks – Täna käisid meil külalised. Pidin Annil mähkmeid vahetama. Anni ei teinud piiksugi. Tavaliselt röögib nii et vähe ei ole. Palun väga. Miks tavaolukorras mähkmevahetus rahus ei või mööduda?

Advertisements

7 thoughts on “Paksuke?

    • Herz, täpselt! :) Mulle hakkab tunduma, et võõrustamise variant on üks ütlemata hea variant. Öösel oli Anni palju rahulikum kui tavaliselt, ju need külalised mõjuvad väsitavalt :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s