Päev kajab

Paksuke?


Nädalaga on meie Anni märkimisväärselt juurde võtnud. Arst tahtis lausa teada, kas neiu saab lisatoitu. Kui kuulis, et mutukas on ainult rinnapiima peal, oli suisa üllatunud ja kiitis. Aga mis siin ikka nii väga imestada, meil on ju üks pisike memmekas kodus kasvamas, keda kõige paremini rahustab rinna otsas rippumine. Eks siis seda saab talle ka pakutud, millal iganes printsess nõudmise sisse annab.

Kui Anni kogub gramme hoogsalt juurde, siis mina kaotan tempokalt kilosid. Nädalaga olen jõudnud 61 kg pealt 51 kg peale. Ümaralt võttes 4 kilo veel ja olen oma algkaalus tagasi. Metsik. Söögiisu on mul aga suur, rääkimata vedelikuvajadusest. Jah, juua vajan praegu üsna suurtes kogustes. Isegi öökapil on pooleliitrine veepudel vajadusel käeulatuses.

Arst kiitis lapse rahulikuks ja vaikseks. Ei no, head muljet oskab Anni jätta, tuleb tunnistada, mis tegelikult on puhas pettemanööver, et oma vanemad, kes kurdavad röökiva lapse üle, lolli olukorda jätta. Näituseks – Täna käisid meil külalised. Pidin Annil mähkmeid vahetama. Anni ei teinud piiksugi. Tavaliselt röögib nii et vähe ei ole. Palun väga. Miks tavaolukorras mähkmevahetus rahus ei või mööduda?

Advertisements

7 thoughts on “Paksuke?

    1. Herz, täpselt! :) Mulle hakkab tunduma, et võõrustamise variant on üks ütlemata hea variant. Öösel oli Anni palju rahulikum kui tavaliselt, ju need külalised mõjuvad väsitavalt :)

      1. Nad peavad jah tubli tööd tegema, muidu meil 5 nädala pärast Triinut enam ei ole

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s