Päev kajab

Mähkmevahetus Telliskivis


Arst lubas meil vaatamata diagnoositud nohu algstaadiumile siiski õues jalutamas käia. Õnneks on seni ka päris soojad ilmad olnud, nii et oleme julgenud iga päev Anni vankriga väiksele sõidule viia. Eile otsustasime tavapärase kärutamise siduda avalike mähkimiskohtade kaardistamisega. Nimelt huvitas meid, millistes Telliskivi loomelinnaku söögikohtade tualettides saab beebil mähkmeid vahetada. Tulemused on järgmised:

Mähkimislaud olemas:
Apelsini Raudtee Resto (Lisaks mähkimisalusele on kohapeal olemas erineva suurusega mähkmed, pluss niisked salvrätikud. Väga superluks! Olin meeldivalt üllatunud)
Kivi. Paber. Käärid (Mähkimislaud; Mähkmeid vist ei olnud, vähemalt ei osanud neid märgata.)
– lasteriiete pood Nona (Poodidest me sellist võimalust tegelikult ei otsinud, aga puhtjuhuslikult olime just Nonas, kui Anni hakkas häält tõstma, silmnähtavalt sooviga juhtida ilma igasuguse diskreetsuseta meie tähelepanu asjaolule, et tema tagument on vaja kiiremas korras puhtaks pühkida ja uue mähkmega katta. Selgus, et poes on tualett, kus kõige pisematel poekülastajatel saab vajadusel mähet vahetada, täiesti olemas.)

Rohkem meil beebisõbralikke tualette sealkandis tuvastada ei õnnestunud. Ega me just päris kõikidesse vetsudesse ei jõudnud ka muidugi :)

P.S. See on uskumatu kui õnnelikud võivad olla kaks lapsevanemat hunniku roheliste tatikollide üle. Kusjuures, ma ei saa aru, kuidas ühte tillukesse ninasse üldse nii palju tatti ära mahub. Müstika.

P.S.S. Ninapumbad on ühed õudjubedad ja ühtlasi ülimalt vajalikud vidinad.
Anni pistab röökima juba puhtalt pumba nägemisest. Ei saa aru kuidas see on võimalik, et kolmenädalane suudab pumba oma silmadega fikseerida ja mäletab, mis piinatööd sellega tema kallal teostatakse, aga hetkel mulle tõesti tundub, et ta näeb, teab ja mäletab. Osalt kõige selle pärast, aga esmalt siiski seetõttu, et ma ei suuda Annile teha midagi, mis teda niivõrd südantlõhestavalt röökima paneb, teostab protseduure ninapumbaga Jaan. Jumal tänatud, et ta olemas on.

Advertisements

One thought on “Mähkmevahetus Telliskivis

  1. Linnas liikudes on selline kaardistamine kindlasti hädavajalik. Ja need ninapumbad on tõesti õudsad asjad, meie peres toimetan nendega mina ja see pole kõige meeldivam ülesanne, aga see-eest hädavajalik.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s