Teine visiit


Teine perearstikülastus Anniga tehtud! Mis siis selgus. Selgus, et meil on keskmisest pikem, keskmisest kaalukam ja keskmisest imenatuke suurema peaümbermõõduga piiga ehk siis kuna kõik on keskmisest suurem, siis on kõik lihtsalt suurepäraselt tasakaalus ja üldse superluks. Aktiivne pidi meie beebi ka veel olema. No ei ole üllatus. Ta on nii aktiivne, et on lausa päevade kaupa üleval ju. Päevad on mul siin sada korda väsitavamad kui ööd.

Täna, tuleb tõdeda, on küll erand. Anni sai arstitädilt vaktsiiniga süstlasuraka kintsu, mis tundub, oli niivõrd suur šokk, et nüüd ei aita muu, kui tuleb ennast traumeerivast kogemusest korralikult välja magada.

Kahjuks me ei võtnud süstisaamisele lutti kaasa, nii et piiga huilgas korralikult. Lutti ei võtnud seepärast kaasa, et Anni ei armasta lutti, vähemalt seda konkreetset mitte. Viskab suust välja. Arst arvas, et niivõrd äärmuslikus olukorras, nagu süstisaamine, oleks ta kindlasti lutti ikkagi imenud. No ei tea. Eks järgmine kord ole näha. Tahaks talle mingisuguse muu luti osta, midagi millega ta parema meelega sõbrustaks.

Muide see, et ma rääkisin eelmises postituses, kuidas Anni on võimeline terve öö magama, ainult mina ei ole, siis noh, kiida veel kedagi, kohe tuli 180 kraadi teistsugune öö otsa. Õudne-õudne! Ma ei ole enam tükil ajal nii väsitavat ööd kogenud…

Täna on aga päev nii rahulik olnud, et lausa imelik hakkab. Vahin seda tuduvat, aeg-ajalt piiksuvat titte ja näe ei julge ikka midagi asisemat teha, sest hirm ja ootus – äkki ta ärkab kohe üles? – on niivõrd tugevalt sees. Aga ma olen saanud tervelt 100 lk-d raamatut lugeda! Rõõm-rõõm-rõõm!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s