Päev kajab

Lapsehoidja


Avastasin enda jaoks möödunud nädala lõpus imelise abilise – võimlemispalli. See on meil luti aseaine, küll füüsilises mõttes nõuab emmelt palju enamat kui luti lapsele suhu panemine, aga no mis siis, saan ehk ise ka paremasse vormi ;) Kui Anni miskipärast tujust ära on (loe: joriseb, nutab, karjub), siis vupsti võetakse neiu sülle ja istutakse pallile. Pallil end veidi põrgatades rahuneb süles pesitsev Anni üsna ruttu.

Eile kasutasin sama meetodit neiu tuttu panemiseks. Esimest korda õnnestus piiga tema enda voodisse tuttu saada, nii et ta ei olnud vahetult enne tissi otsas rippunud. Voodissepanekut tuli küll mitmeid kordi teha, aga nuttu oli kokkuvõttes üsna vähe, see sai kohe kiirelt pallil vaikselt “maha põrgatatud”.

pall

Advertisements

2 thoughts on “Lapsehoidja

  1. Näed, ma olen ju kuulnud küll, et see pall pidi hea abivahend olema aga kuidagi ei pannud otsi kokku, et seda Sulle soovitada. Meil see abivahend kahjuks puudus. Aga rääkisime just kuidas Linda sünni järel meie elu oli ja J. ei mäletanudki mingeid unetuid öid enam :) Minul on küll meeles kuidas ma kuude kaupa öösiti “rongisõitu” ja “karumõmmi unelaulu” laulsin ja tasapisi vaatasin kuidas päike suve edenedes aina varem ja varem tõusma hakkas. Põhimõtteliselt olin ma kolm kuud järjest öösiti üleval, kui hästi läks sain paar tundi järjest magada, mõnel ööl aga 15-minuti kaupa. Õudne aeg. Aga tulemus on mul siin päris armas ja nutikas tüdruk juba ;)

    1. No need mehed muidugi ei mäleta midagi. Need ju magavad. Ja siis kui mehed ütlevad pärast oma korralikku ööund päeval mingi hetk, et neil tuli nüüd väsimus peale, siis küll väga aru ei saa, et nagu mis mõttes, ise on 9h maganud :D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s