Päev kajab

27. oktoober


Ja saigi 2 kuud täis. Anni käis täna varahommikul ultrahelis. Vaadati puusad üle, mitte et keegi oleks arvanud, et nendel midagi viga oleks, pigem vasupidi, aga kuna mina sündisin puusanihestusega, siis perearst arvas, et igaks petteks laseme Annil puusad üle kontrollida. Tegu siis kontrolliga vallast – parem karta kui kahetseda.

Kõik oligi tipp-topp korras. Anni üllatas meid äärmiselt viisaka käitumisega. Ei mingit kisa, piiksu ega vääksu nunnukese suust. Meil oli muidugi tiimitöö ka korralik. Jaan tõstis ja hoidis kinni raskuseid st Annit, mina hoidsin lutti pisikese suus. Muideks, meil on uus lutt – NUK-i lateksist lutt. Tundub, et see läheb kõigist olemasolevatest kõige paremini peale. Vähemalt täna arsti juures talle see lutt igastahes istus kenasti. Lisaks oli ta suhteliselt unine liiga varajase tõusmise pärast. Juba 7.20 pidi ta ju üles ärkama, et 8.15-ks arstitädide juurde jõuda. See ehk aitas ka rahulikkusele kaasa.Tavaliselt me tudume tunnikese või poolteist kauem, vähemalt seni oleme seda teinud. Homme võibolla enam mitte, kõik on pidevalt muutumises siin…

Korralisele ülevaatusele läheme 3. novembril s.o tuleval nädalal. Nii et siis tuleb ka möödunud postituses lubatud pildiseeria Annist :)

Aga noh, täna nägi neiu selline välja:

IMGP0594 IMGP0598

Teeb nägusid ja jutustab, kui gaasid ei piina :) Eile, kui gaasid ründasid, siis tegelikult jutustas ta ka, gaasipauside vahel. Lebas üliväsinuna Jaani kätel ja tundus, et kurtis vaikselt oma rasket saatust. Nii armas ja ühtlasi kurb oli teda kuulata.

Advertisements

One thought on “27. oktoober

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s