Jõulud!?


Esimest jõulureklaami kuulsin vist juba oktoobri alguses. Tundus et jõuludeni on veel maa ja ilm aega, ei hakanud reklaami süvenema ja üldse, tundus kuidagi veider, et kas tõesti ka sellel aastal tulevad jõulud… Aga nüüd, vist kuskil 8 nädalat veel ja käes nad ongi. Tegelikult… isegi vähem kui 8 nädala pärast!
Jõulud tähendavad minu jaoks stressi, reeglina. Mõtlen, et sellel aastal jätaks ehk stressi ära, noh selles mõttes, et mul on juba niigi palju stressi :D Täna näiteks alates veidi enna viit öösel alustasin puuksumassaažiga Annile ja see lõppes siis, kui Jaan üles ärkas, et tööle minna. Meie ärkasime ka st kobisime lõpuks voodist välja, kus olime juba 2h üleval olnud.

Puuksumassaažil oli veidi armas-naljakas nüanss juures. Ja nimelt – kui Anni jalgu nö väristasin, et tal lihaseid lõdvestada, siis piiga jäi järsku täiesti rahulikuks, käed üles pea juurde tõstetud ja näis absoluutselt pingevabana magavat, chill missugune. Kui siis massaaži lõpetasin, asus ta taas nihelema, jalgu kõhule tõmbama, oma puuksude käes vaevlema. Tegin jälle kergelt väristavat lõdvestust – Anni rahulikult käed laiali ja silmad kinni lõõskas tududa. Eks ma siis jätkasin massaažiga, surusin õrnalt jalgu kõhule ja vahepeal lõdvestasin neid jne jne.

Tagasi jõuluteema juurde. Küsisin miskipäev Jaani käest, et kas sellel aastal jõulukingitused tulevad. Jaan leidis, et katsuks ikka teha. No ma ei tea… Samas, mis mul siin kodus muud ikka teha on, eks ole. Oeh… Kui poodi ostma minna ei saa, siis mõelda ikka saad, või teed ise midagi… Nagu mida? Aega ju enam ei ole ;)

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s