Päev kajab

Jõulud!?


Esimest jõulureklaami kuulsin vist juba oktoobri alguses. Tundus et jõuludeni on veel maa ja ilm aega, ei hakanud reklaami süvenema ja üldse, tundus kuidagi veider, et kas tõesti ka sellel aastal tulevad jõulud… Aga nüüd, vist kuskil 8 nädalat veel ja käes nad ongi. Tegelikult… isegi vähem kui 8 nädala pärast!
Jõulud tähendavad minu jaoks stressi, reeglina. Mõtlen, et sellel aastal jätaks ehk stressi ära, noh selles mõttes, et mul on juba niigi palju stressi :D Täna näiteks alates veidi enna viit öösel alustasin puuksumassaažiga Annile ja see lõppes siis, kui Jaan üles ärkas, et tööle minna. Meie ärkasime ka st kobisime lõpuks voodist välja, kus olime juba 2h üleval olnud.

Puuksumassaažil oli veidi armas-naljakas nüanss juures. Ja nimelt – kui Anni jalgu nö väristasin, et tal lihaseid lõdvestada, siis piiga jäi järsku täiesti rahulikuks, käed üles pea juurde tõstetud ja näis absoluutselt pingevabana magavat, chill missugune. Kui siis massaaži lõpetasin, asus ta taas nihelema, jalgu kõhule tõmbama, oma puuksude käes vaevlema. Tegin jälle kergelt väristavat lõdvestust – Anni rahulikult käed laiali ja silmad kinni lõõskas tududa. Eks ma siis jätkasin massaažiga, surusin õrnalt jalgu kõhule ja vahepeal lõdvestasin neid jne jne.

Tagasi jõuluteema juurde. Küsisin miskipäev Jaani käest, et kas sellel aastal jõulukingitused tulevad. Jaan leidis, et katsuks ikka teha. No ma ei tea… Samas, mis mul siin kodus muud ikka teha on, eks ole. Oeh… Kui poodi ostma minna ei saa, siis mõelda ikka saad, või teed ise midagi… Nagu mida? Aega ju enam ei ole ;)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s