Päev kajab

Võimlemas


Anni käis täna võimlemas, kaasa võttis igaks juhuks mõlemad vanemad. Peab tunnistama, et Anni polnud ainus, kes mõlemad tugiisikud kaasa vedas.

Meil oli selline diil, et võimleb Anniga Jaan ja kui väga vaja, siis võtan asja üle. Esimene pool võimlemistunnist oli kena. Meie piiga minu meelest üks kõige rahulikumaid (tüüpiline ema jutt, eks ole). Lasi oma jalgadega möllata – mudida, siluda, sopsutada jne. Teises pooles, selleks ajaks oli Anni, kes täna mul kodus peaaegu üldse ei maganud, täiesti väsinud, ja keeldus osalemast (loe: kiskus nutujoru lahti). Me siis lihtsalt vaatasime, mida jubedust nende beebidega tehakse. Anni ka vaatas, suu üllatusest pärani.

Ausaltöeldes, see, mida seal teises pooles tehti, nägi välja nagu täielik ulme ja mina poleks nagunii mitte midagi säherdust esiteks julgenud ja teiseks jõudnud Anniga teha. See oli akrobaatika kuubis. Beebisid lasti pea alaspidi jalgupidi rippu, tehti õhus tireleid ja mida kõike veel. Ei, tegemist ei olnud mingi erikallakuga võimlemistunniga või võimlemisega nö edasijõudnutele. Tegu oli tavalise 1-3kuuste beebide võimlemisega.

Sinna me vist rohkem ei lähe…

Tänane “võimlemisäss” nägi kodus välja selline:

IMGP0922 IMGP0941

Advertisements

2 thoughts on “Võimlemas

    1. Jep, andsid. Olen selle läbi vaadanud :) Saab jah ise ka võimelda. Keskuses käimine on Annile ja mulle ;) vahelduseks.
      Miskipärast tundub, et Annile on valdavalt päevast päeva ainult mind näha ilgelt igav. Ta vaatab suurima hea meelega uusi nägusid :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s