Pauguga


Eile südaööl mõtlesin, et miks me üldse eelmisel aastal väljas ilutulestikku käisime vaatamas. Miks minna välja, kui sul elutoa aknasse paistab sihuke tulestik, et hoia ja keela. No kohe näha, et me ikka päris täpselt pole aru saanud, kus elame. Tallinnas on vist nii, et ela kus tahes, ilutulestikku näed uusaasta esimestel minutitel kõikjalt enam-vähem toredasti. Aga no meie elutoa akendesse paistis selline tulemöll, et pimedaks tehtud tuba oli ikka kohe päris valge … Rahvale meeldib raha õhku lasta :)

Kui aastavahetamise “sõda” akna taga lahti läks, ütles Jaan, et nüüd on vaid sekundite küsimus, millal Anni üles ärkab. Suure vaeva, higi ja seljavaluga magama saadud “kõrsikuke” põõnas meie suures voodis ja ei teinud Jaani märkusest väljagi. “Sõda” läks üha hullemaks, pauku ja tulemöllu oli ikka korralikult, aga Anni, meie “kuldmagaja”, ei teinud teist nägugi. Müstika.

Kui juba magamisest juttu tuli, siis üks “tore” uus vana miinus piiga magamise juures on taaskord välja ilmunud – gaasid. Vähe sellest, et neiut on keeruline magama saada ja ta uni pole just kiita, ajavad teda nüüd õhtul ja öösel taaskord gaasid üles. Tõenäoliselt minu süü ehk siis ükskõik kui palju rinnapiimaga toitmist kiidetakse, mul on tekkinud kuri plaan piimariiul kinni keerata. Ehk saab Anni oma niigi kehva und vähemalt natukenegi pikendada, kui piimagaasidest lahti saab. Omaette küsimus on muidugi, kas äkisti mitte ka kunsttoit tal neid tekitama ei hakka.

Tõenäoliselt on minu uue aasta soovid ilmselged ;)

IMGP2143

 

Advertisements

2 thoughts on “Pauguga

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s