#¤%&)(#”?


Õudne! Tõenäosus hulluks minna on juba märkimisväärne. See une-teema, täpsemalt magama jäämise teema… Oleks ma vaid teadnud, et asi võib nagu nii metsikult tappev olla, siis … Püha jeeeeesus! Oleks siis lihtsalt valutav selg ja tundide pikkune kussutamine, elaks üle, aga see röökimine ja nutt… See on kestnud juba 4 nädalat. Hirm on. Mitte enda pärast, lähen hulluks siis lähen, aga Annist on nii kahju lihtsalt… Tuleval nädalal korraline perearsti visiit, ülevaatus. Ei tea nüüd, peaks mingit suunamist või uuringut, või ma ei tea mida paluma.

Advertisements

2 thoughts on “#¤%&)(#”?

 1. Loen just sellist raamatut nagu Beebilausuja saladused, Tracy Hogg. Huvitav, kas meil Eestis pole sellist beebilausujat, kes tuleks sulle koju ja vaatleks ja viiks sisse muudatused, mis beebile mõjuksid…?

  • unekool.ee vist pakub ka mingit sarnast teenust. Praegu ma seda võimalust täpselt veel ei uurinud, aga võtsin nendega ühendust küll ja sain väikse konsultatsiooni skype teel.
   Eks ma püüan nüüd intensiivsemalt unega seotud rutiine juurutada. Vaatab, kuidas see Anni unele mõjub.
   Arvatavasti ta kardab magama jääda. Vaene pisike :( Lisaks võeti tal täna perearsti juures korrralises kontrollis verd, kui olin Anni unemure ära kurtnud. Võib juhtuda, et tal on mõne vitamiini puudus.
   Loodan väga, et unemured leiavad peagi leevendust, kas siis tänu sellele, et ta saab vanemaks või aitavad meid unekooli nipid või selgub midagi vereproovist. Jube kurnav on päevast-päeva vaid uneprobleemidega tegeleda :)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s