Päev kajab

#¤%&)(#”?


Õudne! Tõenäosus hulluks minna on juba märkimisväärne. See une-teema, täpsemalt magama jäämise teema… Oleks ma vaid teadnud, et asi võib nagu nii metsikult tappev olla, siis … Püha jeeeeesus! Oleks siis lihtsalt valutav selg ja tundide pikkune kussutamine, elaks üle, aga see röökimine ja nutt… See on kestnud juba 4 nädalat. Hirm on. Mitte enda pärast, lähen hulluks siis lähen, aga Annist on nii kahju lihtsalt… Tuleval nädalal korraline perearsti visiit, ülevaatus. Ei tea nüüd, peaks mingit suunamist või uuringut, või ma ei tea mida paluma.

Advertisements

2 thoughts on “#¤%&)(#”?

 1. Loen just sellist raamatut nagu Beebilausuja saladused, Tracy Hogg. Huvitav, kas meil Eestis pole sellist beebilausujat, kes tuleks sulle koju ja vaatleks ja viiks sisse muudatused, mis beebile mõjuksid…?

  1. unekool.ee vist pakub ka mingit sarnast teenust. Praegu ma seda võimalust täpselt veel ei uurinud, aga võtsin nendega ühendust küll ja sain väikse konsultatsiooni skype teel.
   Eks ma püüan nüüd intensiivsemalt unega seotud rutiine juurutada. Vaatab, kuidas see Anni unele mõjub.
   Arvatavasti ta kardab magama jääda. Vaene pisike :( Lisaks võeti tal täna perearsti juures korrralises kontrollis verd, kui olin Anni unemure ära kurtnud. Võib juhtuda, et tal on mõne vitamiini puudus.
   Loodan väga, et unemured leiavad peagi leevendust, kas siis tänu sellele, et ta saab vanemaks või aitavad meid unekooli nipid või selgub midagi vereproovist. Jube kurnav on päevast-päeva vaid uneprobleemidega tegeleda :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s