Päev kajab

Leebooo mõned minutid


Annil on nohu. Mida ühe nohuse putukaga teha? Õue ei lähe, sealt võib lisaks tatitõvele räige gripi külge saada, mille ohvreid on väidetavalt Tallinnas ja Pärnumaal kõikse agaramalt tuvastatud. Pealegi ilm oli vihmane ja hall ja kole ja tuuline ja … Täpselt selline kui tahaks ainult voodis olla, sooja teki peale tõmmata ja raamatut lugeda. Mõeldud tehtud.

Võtsin Anni kaenlasse, tema kaelkirjak Sophie närimisrõnga ja miskisuguse kollase närimisjulla näppu, teise kätte “Oxfordi romaani” ja maandusime magamistoa suures voodis. Anni põnevil näost võis välja lugeda, et nüüd läheb raudselt mingiks üliägedaks mänguks. Neiu oli kõhuli, hambutu naeratus kõrvuni, silmad särasid peas ja vaatas õhinal mulle otsa: “Mis me nüüd tegema hakkame?” Oli sinna kirjutatud. Eks ma siis seletasin, et plaanis on hullult vinge mäng – mina loen talle “Oxfordi romaani” ja tema närib oma jullasid ja meil on superluks mõnus olla!

Viiene oli esimese hooga üllatunud, kui Oxfordi lugema hakkasin. Suurest üllatusest Anni isegi kuulas, silmad ümmargused peas, aga kui midagi muud kui üks jutumulin ei järgnenud, siis asus oma närimismaterjali näkitsema. Viisakas tüdruk selline.

Kui Anni taipas, et ega see mäng nüüd tegelikkult üks suurem asi mäng ei ole, lasi ta kuuldavale paar pahurat häälitsust ja nõudis tähelepanu. Lausa neli lehekülge sai loetud. Pole paha. Sellise tempoga saan kevadeks raamatu läbi ;)

Täna oli meil nutuvaba päev. Äääääärmiselt haruldane nähtus. Ei tea kas asi oli Oxfordis?

Advertisements

2 thoughts on “Leebooo mõned minutid

    1. Paneksin ka heal meelega tissiga magama. Kusjuures ma peaaegu alati proovingi nii teha, aga see ei õnnestu enam valdavatel juhtudel. Enne neljandat elukuud sain ta piimaga tuttu, aga nüüd enam mitte. Sööb ära, vaatab otsa ja kõik :(

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s