Päev kajab

Poolene ehk 1+1=2


Anni sai meil täna (postitus kirjutatud 27.02) juba pooleaastaseks :) Ülevaatusele läheme 8. märtsil, nii et strateegilisi mõõte hetkel öelda ei tea. Kaalu tegelikult umbes tean, aga ei hakka praegu kirja panema. Nii palju saan öelda, et see number ei ole just väga väike.

Püreetamist alustasime käesoleva nädala algusest, nii et täna sai Anni juba täitsa arvestatava koguse saumikserdatud kõrvitsat. Neiu isu üle ei saa kurta. Ausaltöedes, ta on lausa pöördes, kui püree andmine toimub. Esimene amps esmaspäeval oli ehk õhkõrnalt kahtlustava moega, aga no nüüd, jessukene küll, jääb mulje nagu last oleks lausnälgas hoitud ja seda vähemalt kuu kui mitte aasta. Ma täitsa ehmusin säherdust vaatepilti nähes.

Pudipõll on täiesti mõttetu, mitte nüüd seetõttu, et näljane Anni hoolitseks selle eest, et tilkagi head kraami kuhugi mujale kui suhu ei satuks, seda mitte. Lihtsalt, pudipõll katab ära piirkonna, kuhu kõige vähem toitu satub. Meile siin meeldib ikkagi toitu kätega katsuda, mitte et ma ei püüaks lusikat kõige otsemat teed suhu suunata, vaid tirtsu käed leiavad ka siis, kui ma neid kinni hoian, ikkagi tee kuidagi toiduni. Vot ja need käed, no need võivad mille iganes siis kõrvitsaseks määrida, kaasa arvatud minu. Kuid vaatamata Anni osavatele kätudele satub püreed kõige rohkem ikkagi sinna kuhu vaja – suhu.

Muideks, saumikser – Anni meelest maailma kõige hirmsam asi üldse. Anni pistis õnnetult ja pisarates röökima, kui mikserdama asusin. Pärast lohutamist tegin uue mikserdamiskatse esikus. Tulemus sama – Anni pistis elutoas röökima. Kolisin siis keedetud kõrvitsa ja mikseriga magamistuppa. Et asi oleks kindel panin ka magamistoa ukse korralikult kinni. Seekord sain mikserdatud. Pisipiigani sealt enam ükski piuks ei kostunud ka muidugi.

Kui preili sündides uuriti korduvalt, et no kelle nägu ta ka on ja meie ei osanud muud öelda, kui et Anni on oma enda nägu, siis eks ta ole jätkuvalt oma enda nägu, aga kui vaadata minu ja Jaani titepõlvepilte, saab praegu ikkagi väga selgelt öelda kelle nägu tirts on. Pidin eile tõdema, et Anni on täpselt oma issi nägu :) Vaatasin Jaani titepõlvepilte ja no kui Anni poleks tüdruk, siis ta oleks ju üks minikoopia Jaanist :)

Kõige olulisem kõige lõpuks. Preili Anni tegi omale ise kõige uhkema kingituse täpselt päev enne kuuekuuseks saamist. Annil on nüüd kaks hammast :) Lõikusid täiesti märkamatult päevasel ajal. Õhtul, kui preili tahtis mu sõrme järada, tundsin et ohhooo! meil on ju hambad suus! Tooge liha laualeeeee!!!

IMGP3484.JPG

Advertisements

2 thoughts on “Poolene ehk 1+1=2

  1. Palju palju õnne pooleaastasele ja vanematele! Nii tubli ja tragi tüdruk, küll see korralikult magama hakkamine ka tuleb!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s