Päev kajab

Naisteta on kurb maaaailm!


Naistepäeval tegi Anni kingituse. Magas õues 3h järjest, ühes jutis, ei mingit ärkamist ega isegi silmapilgutust, ainult paaril korral rahulolev ümin. Kui ise poleks juures olnud, ei usuks. Neiu pole elus kordagi teinud ühtegi lõunaund, mis ligilähedalegi nii pikk oleks olnud, isegi mitte oma kõige beebisemal ajal. Mõtlesin siis et peaks arstile helistama ja ütlema, et palun andke veel seda, mida te meile juba andsite. Anni sai nimelt kaks vaktsiinisüsti reitesse just samal päeval. Ajasime naabrinaisega üle kahe tunni õues juttu, nii et vähemalt polnud igav, ainult külm hakkas. Lausa nii külm, et värisema võttis, aga tuppa minna ei riskinud ja Anni üles ajamine ei tulnud mitte mingil juhul kõne allagi. Järgmised kaks päeva olid unerindel see-eest täielik horror, aga no mis parata… vaikselt hakkan harjuma, ka unetusega.

Täna ajas Anni näpud telekajuhtme taha ja sikutas… Mina olin muidugi samas ruumis, aga neiu poole seljaga, asjatasin kööginurgas. Kui talle korra pilgu viskasin, no nii igaks juhuks, siis järgmine hetk lendasin juba üle toa ja krabasin Kirbu sülle. Lilled, välja arvatud üks suur tääkliilia, olen põrandalt ära koristanud, aga no et juba juhtmetesse näppupidi minnakse, ei uskunud.
Järgmisena võttis Anni ette teekonna täpselt ruumi vastasseina avatud köögikapi juurde. Jõudis kapini ja tõmbas laias kaares kohe alumise sahtli plastikkarpidest tühjaks. Sellise hooga tõmbas, et kolin ja mürin taga. No ma ei tea noh… ise ei maga aga energiat ikkagi on.
Mingi hetk kuulsin (järjekordselt otseloomulikult oma selja tagant) mütsatust. Vaatasin ja mis ma nägin – Anni oli ennast hooga selili keeranud, küll kenasti põrandavaibale, aga kontrolliks jälgis pingsalt, mis näo ma teen, et vastavalt sellele kas nutma hakata või head nägu teha. Tal ei jäänud muud üle kui head nägu teha ;)

Hetkel on ta suutnud üksinda magamistoas oma ööund magada järjest rohkem kui ühe tunni (Järjekordne ime!!). Öösel, kui ta tõenäoliselt tissimaratoni juurde naaseb, kahetsen raudselt et praegu magamisega ei tegelenud, vaid siin teksti klõbistamisele aega kulutan…

IMGP3731

 

Advertisements

One thought on “Naisteta on kurb maaaailm!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s