Päev kajab

Maasikas


Käisin juuksuril külas. Miskit lühemaks ei lõigatud, ainult veidi tukka kärbiti ja väljakasvu värviti. Pluss tehti veel väike muutus, nagu pildilt näha:

IMGP3876

Neiu juuksur küsis tagasihoidlikult, mis ma arvan, kui teeks seekord mittepüsiva tooniandjaga mind maasikavärvi, et ta omaette oli aru pidanud, et mulle peaks selline õrnroosa hästi sobima. Nii tore kui juuksurid mõtlevad. Eriti sellised, kelle juures käimine läheb maksma päris hea hulga raha. Olin kohe nõus. Minu juustega võib kõike katsetada, olen alati nõus. Nii kaua kuni mind päris kiilaks ei aeta, vaid kasvõi lühike siilisoeng pähe jäetakse, olen nõus. Värvimisega muidugi ka. Pole lihtsalt võimalik, et mu juuste toon erk oranžist või ebamäärasest sinisest kuidagi hullem saaks tulla. Need kaks mainitud värviõnnetust on mul peas olnud, elasin üle, neist midagi hullemat juhtuda ei saa.

Ühtlasi sai laupäevase juuksuriskäiguga selgeks, et oleme seisus, kus mitte keegi peale minu Annit enam magama ei saa. Kurb ja õudne ühekorraga. Aaaaaaaaaaa! Sipsikukesekene, palun anna andeks…

 

Advertisements

One thought on “Maasikas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s