Päev kajab

Mina ei tea midagi


Tegin süüa, seljaga Annikese poole. Nagu ikka viskasin aeg-ajalt pilgu kontrollimaks millega piiga parajasti tegeleb.
Vaatasin Anni poole. Anni vaatas mulle otsa. Ise lamas kõhuli, käed justkui ühele korralikule koolilapsele kohaselt kenasti enda ees üksteise peal. Suu oli kriipsuks tõmmatud.
See pilt tundus veider. Olgu, tibi oli keeldunud kõigist unedest, aga see ei tähenda meil kunagi, et passitakse niisama tühja ja ennast ei liigutata. Vastupidi. Siis just toksitakse (pigem siiski taotakse) lelusid üksteise vastu ning jauratakse rohkem kui tavaliselt. Anni oli täiesti liikumatult ja vahtis ainiti mind. Hmmmmm… Vaatasin tema mänguplatsi üle. Seal oli tühi papkarp. Võtsin korralikult ära nätsutatud karbi näppu. Üks tükk oli karbiküljest puudu. Küsisin Annilt, et kas ta sõi just praegu tüki pappi ära?! Ise viskasin samal ajal karpi prügikasti ja mõtlesin, et nii paks papp. Sülge on Annil küll liitrite viisi, aga kurjam, eemaldatud tükk oli siiki suhteliselt märkimisväärse suurusega. See ei saanud niisama kurgust alla minna ju. Neli hammast on tal muidugi ka, aga ikkagi…
Vaatasin Annit, tema kriipsuks tõmmatud suud ja krabasin neiu sülle. Ajasin näpu talle suhu ja volilaaa! seal see läbiligunenud papitükk pesitseski. Pisipiiga pistis muidugi säherduse ülekohtu pihta täiesti kõrist nutma. Lõppkokkuvõttes oli see ju tema ESIMENE hammastega rebitud korralik suutäis, mille mina, vana julmur, konfiskeerisin.
Minu jaoks oli huvitav, et kustkohast piiga oskas selle peale tulla, et minu ees pole kõige mõistlikum seda suurt papitükki edasi järada :)

Ahjaa, Anni hakkas täna käsi plaksutama, esimest korda, ja seda siis kui mina püüdsin talle mitte just kõige edulisemalt putru sisse sööta.

Advertisements

One thought on “Mina ei tea midagi

  1. Hahhaaa! Loomulikult tuleb väärtuslikku suutäit kindlas kohas varjul hoida, nii kaua kui on välja mõeldud, mida sellega edasi teha :D Nutikas tüdruk see Anni!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s