Päev kajab

Shopa-shopa hoooolik


Nädalavahetusel otsisin endale auguliste ketside asemele uusi papusid. Eesmärgiks oli saada vähemalt üks paar enam-vähem normaalse välimusega ketse.
Esmalt vaatasin sisse Tatari tänavas pesitsevasse poodi nimega Kägu. Kohale meelitasid mind metsiku allahindlusega Dogo “sussid”. No küll olid ikka armsad pandakarupildiga papukesed! Ega ma enne poodiminekut ei teadnud, et tegu on veel eriti eriliste jalatsitega, nimelt töödeldud paberist valmistatud imeasjakestega. Kusjuures, allahindlus oli suisa gigantne. Need fääääänsid papud, mis esiotsa maksid lausa üle saja euri, olid nüüd kättesaadavad kõigest 29.90 raha eest! Proovisin jalga. No niiiiii nunnud olid! Ülikerged! Aga ära ikka ei ostnud. Kõik peaaegu sobis – hind, pildid papudel, mugavus, ainuke allesolev paar oli täpselt minu jalale st number 37, aga ei sobinud, et papudel oli määrdumise jälgi. Võin ju aru saada, et DOGO-de kohta olid need peaaegu nagu muidu saadaval, kuid ikkagi, 30 euri on täitsa mainimistvääriv summa, miks ma peaks mingid plekilised sussid säherduse summa eest sõrgade otsa torkama. Jäid minust need DOGO-d poodi uut peremeest ootama.

Sain oma saagi hoopistükkis Solarisest. Lausa 3 paari jalavarje. Ühed neist muidugist suurt midagi ei varja. Need olid plätud :) Hea jalga tõmmata kui Annit-Jaani basseini ääres vahtimas käin.

Selgus et pisipiiga oli minu osturalli ajal Jaanil kõhukotis tuttu jäänud, et mitte neiu und häirida, anti mulle ülesandeks edasi shopata. Lasku ma nii kaua mööda poode ringi kuni Antšik silmad avab ja me saame kõik koos Tokumarusse lõunatama minna. Ei olnud muud kui täitsin käsku ;) Sain endale miskisuguse muda(!)šampooni, roosise näokreemi, veidi träni Biomarketist ja oligi aeg Tokumarusse minna. Oh, jah! Tokumaru on ikka mu suur lemmik :) Nii hea toit! Hea teenindus veel lisaks. Sõime kõhud täis, väljaarvatud muidugi Sipsik, tema pidi oma toiduga koduni kannatama.

Kui veel shoppamisest rääkida, siis eile öösel ostsin netivahendusel ära piletid Antšiku esimesele ooperile ja balletietendusele. Üks neist toimub septembris, teine detsembris. Oleks ma enne teadnud, et Estonia korraldab beebikontserte, siis oleks saanud juba käesoleval kevadel neiukesega muusikat kuulama minna. Praeguses vanuses püsiks ta kindlasti rahulikult paigal, uudistaks lihtsalt oma primadonnaposängis teisi beebisid ja lapsevanemaid ja oleks pigem rahulik jälgija. Septembris on ta juba aastane, mis võib paigalpüsimise veidi keerulisemaks teha, aga noh, kui me terved oleme, siis need 45 minutit ehk suudame ikkagi midagi kuulata ka. Õnneks ei pea täiesti vait ja vagusi olema, ei pea isegi toolidel istuma. Saab tegelustekil leboskleda. Ootan huviga! :)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s