Päev kajab · Ruum ja maitse

Tai Boh!


Oli üks õhtu kui Anni jäi koos Jaaniga koju ja mina sain oma tagumendi vedada õue tuulduma. Koju kiiret ei olnud. Selles mõttes et piiga küll tahab kunagi öösel veel korra süüa, aga no see üks kord on alles sügavas öös või mõnikord võib ka öelda, et väga varajastes hommikutundides, et nagunii ma nii kaua väljas olla ei taha, sest uni maitseb mulle praegu siiski magusamalt kui miski muu.
Korraldasin vaba õhtu puhul endale väikse kohtingu ühe toreda näitsikuga restoranis Tai Boh. Koht jäi mulle silma möödunud aastal ja seda oma nime poolest. Panin ta kohe oma mõttelisse Kindlasti Külastada! listi.
Sisekujundus on huvitavalt crazy. Praegu, näed, kahetsen, et seal tualetti ei külastanud. Üks väga oluline ruum jäi nüüd ju nägemata, aga ehk millalgi teine kord avaneb uus võimalus.
Hinnad on muidugi säherdused, et ega just iga päev või ausaltöeldes, isegi iga kuu seal ei käiks, sest need on krõbedamad kui nii mõnigi toit, mida nende menüüjärgi tellida saab. Aga vähemalt maitses nii praad kui ka magustoit hästi ja täitis kõhu isegi ära. Ei pidanudki lisandina pakutavat riisi praekõrvale tellima. Ja teenindus oli imetore, kui jätta välja hetk mil restoranist lahkusime. Nimelt saabudes oli eesleti juures meeldiv teretaja olemas, lahkudes polnud seal enam hingelistki ja kui oma head aega meist kiirelt mööduvale ettekandjale hõikusime, siis oodatud viisakat vastureaktsiooni me ei saanud. Kahju.Aga see nüüd ei tähenda, et ma sinna tagasi ei tahaks minna :)

Äripäevast on võimalik lugeda Heidi Vihma Tai Boh-ist saadud maitseelamusest.

Pildid: taiboh.com

01585-1444924122013about

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s