Päev kajab

Kuidas?!


Meil siin kulgevad päevad jätkuvalt keskmisest tegusamalt. Eile jalutasime Eesti Vabaõhumuuseumis. Sääl lonkisid mingi hetk Anni käru juurde kaks kodukitse, tekitades preilis mõningast elevust. Ei tea nüüd, kas männimetsa all kopsudesse pumbatud värskest õhust või kitse-elamusest, igastahes lõunaunega tekkisid meil väiksed probleemid. Seda nimelt ei tulnud ega tulnud. Iseenesest poleks tegu millegi mainimisväärsega, no ei tulnud und siis ei tulnud, eks. Minu jaoks oli seekordne une mittetulek aga veidi ootamatu lisadetailiga.
Läksin mingi hetk magamistoast välja, lootes, et järsku aitab minust rahusaamine unel saabuda. Üllatus oli suur, kui pärast üksijäämist ei kostunudki toast mitte mingit piuksu. Viis minutit oli täielik vaikus, alles siis tuli nutt. Läksin uurima, mis mureks. Astusin tuppa ja mis ma näen. Anni on voodis püsti, püksid, mis tal alles mõned minutid tagasi jalas olid, on jalasti ÄRA võetud ja hoitakse näpuvahel. Isssssand kuidas ma oleks tahtnud teada (ausaltöeldes pigem siiski NÄHA) KUIDAS ta need püksid küll jalast ära oli saanud :D See tundus mulle täieliku imetrikina. Anni meil nimelt ise endal siiski riideid veel selga ei pane ja ära ei võta. No päriselt, niiiii oleks tahtnud näha KUIDAS ta seda tegi.
13898557_10205177216190039_518147327_o

Täna käisime Viimsi vabaõhumuuseumi portselani-, vanakraami ja disainilaadal. Ühtlasi selgus, et Viimsis on hoovikohvikute päev. Hüppasime läbi jaapaniteemalisest kohvikust, kus, oh üllatust, tundis meid ära fotograaf, kes oli meil mitmeid kuid tagasi külas käinud, et Annist vastsündinu fotosessiooni teha :) Ta oli seal oma perega kohvikurõõme nautimas. Tallinn on ikka imetilluke! Ühtlasi kutsus ta meid enda asumisse augustikuu lõpus, kui ta oma kodus hoovikohvikut peab. Ma ei tea, kas tänavu on üldse Tallinnas mõnda linnaosa, kus ei oleks hoovikohvikuid avatud. Hoovikohvikutamine on ikka ütlemata popiks kätte ära läinud. Ja miks see nii on? No ei tea, ei tea. Inimesed lähevad ehk ühepäevakohvikute avamise-loomisega kaasa nüüd lihtsamini, sest kuulukse, et sedaviisi on võimalik ühe päevaga päris korralik papp kokku kühveldada :)

13901708_10205177209509872_1008933168_o
Viimsi vabaõhumuuseumis olid ka muidugi loomad kohal
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s