Hundist


Seekordne pöffitamine piirdus kõigest kolme filmiga.

Ei saa öelda, et oleksin oma kolmiku valinud pärast korralikku süvenemist. Suhteliselt kaootiliselt tutvusin sünopsistega ja kerisin läbi mõned treilerid. Üldiselt oli mul kriteeriumiks, et neid filme vaatama ei lähe, mis nagunii kinno tulevad. Delfi väitis, et säherdusi on lausa 12. Välistasin igasugused vähegi depressiivsemad kunstiteosed. Muideks, kahju, et seekord ei olnud Vitamiinilaksu programmi, nii oleks leidnud mõnusalt helgeid ja heas mõttes kiiksuga lugusid imelihtsalt. Aga ju pöffarid mõtlesid, et kui ikkagi ollakse juubelihõnguline, juba 20 aastat rahvast hullutatud, siis nagu võiks ühe meeleoluka programmi elimineerida, ja ikka selle, mis rahva seas popp. Mitte et ma teaks, kui popp taganutetud programm oli :) Lihtsalt. Egomaniakk võrdsustab ikka enda arvamuse kogu rahva arvamusega. Seekord oleks vast pidanud filmide juurde lisatud märksõnandele rohkem tähelepanu pöörama ja uurima neist lähtuvalt tooteid, mis saanud sildi “soe positiivsus”.

Ära vaatasin filmid “Koobas“, “Üks öö” ja “Meie lahe elu“. Eeee… Ükski neist ei pälvi mu suust just vaimustushüüdeid. Teisalt – kui sageli mu suust üldse vaimustushüüdeid kõlab, eksole :) Järgmisel aastal võibolla vaatab rohkem filme, aga võibolla hoopis vastupidi, ei lähegi miskit vaatama, eks näis.

img_1782

Laps on nälgas ilmselgelt

img_1832

Kõikse toredam mäng on ukse kinni lükkamise mäng. Eriti hea on kui seda saab teha koos kiisuga ja kui keegi vahepeal aitab uke jälle lahti teha on mäng täiuslik. Anni oli nädalavahetusel maal mammal ja vanaisal külas.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s