Täiuslikud võõrad


Eile käisin kinos. Vaatasime Artises filmi “Täiuslikud võõrad”

Kopeerin-kleebin siia filmi sünopsise:
Kui hästi me tegelikult oma lähedasi tunneme? Õhtusöögilauas otsustab seitsmeliikmeline sõpruskond mängida ohtlikku mängu. Igaüks neist asetab lauale mobiiltelefoni ja soostub kõik sõnumid ja kõned avalikustama, eesmärgiga näidata, et neil pole midagi varjata. Tegevus, mis esmapilgul näib sõpradevahelise mängulise meelelahutusena, muutub peagi millekski palju mürgisemaks, kui selgub, et sõnumid paljastavad tõsiasja kui vähe nad oma elukaaslaste ja tuttavate kohta teavad.

Mitmeid auhindu võitnud linateos. Oli ütlemata põnev jälgida. Kahjuks mulle lõpplahendus väga ei sümpatiseerinud. Samas, see muidugi rõhutas veelgi, et ega me ikka ei tea oma tuttavate-sõprade kohta suurt mitte midagi, isegi lähedastel võib märkimisväärseid saladusi olla ja eks me anna endast parima, et see nii jääks.
Natuke tegi nähtu mind murelikuks :) Sest…  Oh jah, Jaan läheb suusapuhkusele laupäevast. Nädalaks läheb. Kuueliikmeline seltskond koosneb töökaaslastest – 3 meest, 3 naist. Nagu… See teeb mind veidi ärevaks, pluss pärast säherduse info teadasaamist otsustasin, et ma vihkan igasugust statistikat, mis puudutab inimeste psühholoogiat.

Filmi treiler:

P.S. Pärast filmi keset sügavat ööd autoga koju saada on ütlemata mõnus. Suur tänu T !

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s