Päev kajab

Elle ja pilates


Saingi oma Elle lõpuks vaadatud :) No selle filmi, mida mingi aeg tagasi kinos näha tahtsin. Jäi esimesel katsel kogemata, saalis olid vabad vaid nina vastu ekraani kohad, ei tõmmanud need mind mingi väega. Uuel katsel oli saal juba märgatavalt hõredamalt asustatud…

Veetsin Elle seltsis 130 väga paeluvat minutit. Proua Elle, murdumatu tank-naine, kohati tõenäoliselt ärritas, aga pigem siiski üllatas korduvalt ja korduvalt kinobublikut. Näituseks minu kõrval istus noormees, kes kommenteeris mitmel-mitmel korral (kahju, et kokku ei lugenud) oma neiule häälekal sosinal ülimalt üllatunult “What the fuck?”. See viimane sõna hämmingust kantuna kohati eriti pikaks venitatud.

Pilatesesse jõudsin ka lõpuks. Aktiveerisin Jaani kingitud trenniaja(raha). Esimene katse trenni minna luhtus niivõrd proosalisel põhjusel nagu trenniriiete puudumine. Liiga viimasel minutil meenus, et oh, muidugi! ma ju rasedana deformeerisin ühed oma eelmised pilatese-püksid nii lootusetult, et need leidsid juba ammu tee prügikasti. Nii ma siis ühel argipäeva õhtul kablutasin hoopis kaubanduskeskusesse.

Kaubamärgid mind väga eriliselt ei huvita, küll huvitab hind. Tahtsin saada m i n g i s u g u s e d enam-vähem talutava välimusega hilbud, mis oleksid mugavad (loe: pehmed ) ja no ilmselgelt polnud oluline, et tegemist oleks  nö spetsiaalsete trenniriietega. Seda ühest küljest hinna pärast, reeglina on säherdune kaup ju kallis, teisalt ma ju käin vaid pilateses, ei mingis tohutut rabelemist nõudvas trennis. Sain mis tahtsin – püksid ja kaks pluusi, kokku läks uus kest maksma kõigest 17 euri. No tegelikult veidi vähem, aga ma ümardasin numbri ilu mõttes ülespoole :)

Tunnis kasutati minu jaoks täiesti tundmatuid asju nagu pilatese rõngad. Huvitavad jullad :) tundub, et nende abil said lihased rohkem koormust. Kuna ma pole sadaviiskümmend aastat trenni teinud, siis järgmise päeva valus selg ja sabakont mind väga ei üllatanud. Üllatas aga rahva hulk trennis. Peale preilide-prouade oli isegi üks meesterahvas kohal. Reeglina ju mehed peavad pilatest mingiks mõttetuks võimlemiseks, tegelikult muidugi võtab see rahulik asendites püsimine päris korralikult läbi. Järgmisel nädalal uuesti! Ja nagu ma ühes teises postituses ütlesin, et nii hilja vist käivad trennis kontorite mimmud-timmud, siis väga mööda ehk ei pannudki. Kohal olid mõned päris korraliku meigiga preilid-prouad :)

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s