Päev kajab

Nutude salajutud


NUKU-s sai möödunud nädalal pisike preili oma esimese teatrikogemuse. Etendus, mis kestis napid 30 minutit, oli niivõrd sügavmõtteline, et minusugune kodukanast vaikselt silestuva ajuga täiskasvanu poleks sisust aru saanudki, kui poleks ostnud kava ;)
Kava muideks nägi välja kui papiraamat. Muljetavaldav. Saab soovi korral üsna hõlpsasti säilitada, nii et piiga isegi kunagi võib lugeda ja pilte uudistada etendusest, mis oli tema elu esimene. Papist lehekülgedele on tosina lausega kirja pandud kogu lavalt nähtud lugu.

Ühtegi sõna tolles  vanuserühmale 0-2 aastat etenduses ei kuulnud, küll aga häälitsusi ja väga palju muusikat. Värvid, heli ja rahulik kulgemine olid kesksel kohal.
Etendust mängiti väiksele seltskonnale, muidugi ei istunud keegi nummerdatud toolidel, vaid ikka põrandal patjadel või tumbadel. Meie preili oli padjalistumisest nii haaratud, et isegi siis, kui tema ette sättis end täiskasvanud persoon ja nägemisväli kahanes märgatavalt, keeldus ta Jaanile sülle kolimast. Jaan õnneks taipas milles asi ja tõstis neiu koos padjaga omale sülle. Nii juba kõlbas – peaasi et keegi patja pepu alt ära ei võtnud.

Pärast etendust said kõik kohalviibijad pisikese kotikese, kus sees Põnni marjapüree ja flaier, mille esitamisel saab külastada tasuta väikelaste ujumise proovitreeningut.

NUKU on üliarmas koht. Superlahkete-toredate teenindajatega. Kohe kui peaväravast sisse sain ja keerduks mu käru ees ei avanenud, pandi seda sees tähele ja tõtati appi. Väga abivalmilt juhatati mind, või tegelikult ikkagi lausa tuldi ise saatma ja näitama, kuhu saan käru jätta, kuhu riided anda. Näidati, kus on mängutuba, milles põnnid etenduse algust oodates soovi korral tegutseda saavad. No superluks ma ütlen!

17690502_10206739175718051_370713564_n

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s