Lähme rei-si-leeee!


Täna kaaperdas preili Jaani kohvri. Ilmselgelt ei saa issit homme üksinda Londonisse lasta. Anni tahab kaasa! Esmalt sätiti kohvrisse mõmmi ja jänku, ega muud üks pisike põnn reisil ei vajagi, peaasi et saab oma pehme(d)-turvalise(d) kaisuka(d) iga kell kaenlasse haarata.

No ja siis veel see pisike asi, et noh, ennast tuli ka kohvrisse sättida, sest egas kuidagi teisiti vist reisile ei saa…

1-v

2-v

5-v

6-v

8-v

P.S. Preili on nüüd ametlikult suur tüdruk. Tuttumineku juures emme või issi enam olema ei pea, nad võivad suisa kodust ära olla, nii nagu eile juhtus. Peaasi et on olemas vanaema, kes tuduka selga aitab ja voodisse tõstab. Ei mingit jooginõudmise seeriat, lihtsalt veerand tunnikest rahulikku omaette mõtisklemist ja sügav uni oli kohal.

Tekib küsimus, miks minu või Jaani puhul iga veidikese aja tagant aktiivselt juua küsitakse. Või noh, tegelikult ei teki…  Vanaema peaks rohkem ekspluateerima.

Advertisements

2 thoughts on “Lähme rei-si-leeee!

  1. Jaa, reisigeenid löövad välja! Issi Jaan ronis enam-vähem samas vanuses oma issi suurde seljakotti ja sinna mahtus polsterduseks veel “issi unemise kott” (tõlkes – magamiskott).

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s