Päev kajab

Maris tegi pilti


19. mai hommikul olime Koplis pildistamas. Kaks aastat tagasi 9. mail käisime samadel radadel, küll teise fotograafiga. Tookord, emadepäeval oli loodus tunduvalt rohelisem ja suuremas õitemeres kui seekord, kümme päeva hilisemal ajal. Kasvõi too kirsipuu, mida piltidelt näha, oli täisõites, seekord nibin-nabin kohe-kohe puhkevate õienuppudega.

Paar aastat tagasi olin samades riietes. Ainult kollane kampsun puudus. Hetkel ei teagi miks. Võib-olla polnud ma temaga veel kaltsukas kohtunud?

Tookord olime piltidel samuti kolmekesi, kuigi Anni nägu näha polnud ;) Ta istus oma “pesas” ja ootas õiget aega. Kusjuures, ma praegu vaatasin, et mõnel pildil täitsa tundub, nagu ma oleks, khm, uuesti setapsi :D No ei ole tegelikult. Pole plaanis ka. Asi väljaveninud kampsikus ja kleidi puhvis seelikuosas.

19. mai oli, vähemalt Tallinnas, käesoleva aasta esimene tõeliselt soe (või väga soe, kuidas kellelegi) ilm. Päikese käes tõusis temperatuur suisa üle kahekümne plusskraadi.

Maret tuli meile koju, tegi meiki ja sättis mul juukseid, Maris pildistas.

MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(2)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(6)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(7)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(26)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(14)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(16)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(33)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(36)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(44)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(50)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(53)

Advertisements

5 thoughts on “Maris tegi pilti

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s