Maris tegi pilti


19. mai hommikul olime Koplis pildistamas. Kaks aastat tagasi 9. mail käisime samadel radadel, küll teise fotograafiga. Tookord, emadepäeval oli loodus tunduvalt rohelisem ja suuremas õitemeres kui seekord, kümme päeva hilisemal ajal. Kasvõi too kirsipuu, mida piltidelt näha, oli täisõites, seekord nibin-nabin kohe-kohe puhkevate õienuppudega.

Paar aastat tagasi olin samades riietes. Ainult kollane kampsun puudus. Hetkel ei teagi miks. Võib-olla polnud ma temaga veel kaltsukas kohtunud?

Tookord olime piltidel samuti kolmekesi, kuigi Anni nägu näha polnud ;) Ta istus oma “pesas” ja ootas õiget aega. Kusjuures, ma praegu vaatasin, et mõnel pildil täitsa tundub, nagu ma oleks, khm, uuesti setapsi :D No ei ole tegelikult. Pole plaanis ka. Asi väljaveninud kampsikus ja kleidi puhvis seelikuosas.

19. mai oli, vähemalt Tallinnas, käesoleva aasta esimene tõeliselt soe (või väga soe, kuidas kellelegi) ilm. Päikese käes tõusis temperatuur suisa üle kahekümne plusskraadi.

Maret tuli meile koju, tegi meiki ja sättis mul juukseid, Maris pildistas.

MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(2)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(6)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(7)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(26)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(14)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(16)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(33)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(36)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(44)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(50)MarisSits2017Triinu,JaanjaAnni(53)

Advertisements

5 thoughts on “Maris tegi pilti

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s