Paar punktikest…


  • Pistaatsiapähklid. Naturaalsel kujul, ilma igasuguse soolata, pluss kasvatusviisilt ökod. Olete söönud? Ma nüüd olen. Mu uued lemmikud. Annigi krõmpsutab neid  heal meelel.
  • Munakivitee. Mul on siin üks preili, kes fännab munakivideid. Kui mõnda säherdust märkab, tormab peale. Kui sealsamas kõrval kulgeb sile asfalt, jääb see pika ninaga.  Kui preili peaks tollel märkamise hetkel kärus istuma, teadustab: “Anni, maha!”
  • Latte. Mõjub tujutõstvalt. Kofeiin, ma ei ole sinust sõltuv! Veel. Vist. Vaata, et sa alati olemas oled kui sind vajan :D
  • Positiivsus. Jaa! See on võimalik! (Ka ilma kohvita ;)) Nüüd ma usun. Aeg-ajalt küll esineb tagasilangusi, aga mitte põhjatuid. Asi ON mõtlemises. Sa pead otsustama ja õigel ajal ütlema endale STOPP. Alguses teadlikult, hiljem tuleb kõik juba iseenesest. Otsustada on vaja. Mõtlemismustrid, neid tuleb korrastada ja suu elu on, kui mitte lill, siis päikselisem kohe kindlasti. Ja see ei ole keeruline, päriselt.
  • Võitsin ühes loosimises käruluku! :D Nagu… Ma olen täiesti julmalt senini käru igale poole õue jätnud, ka koos poolamaise (st odav) lambanahkse kärukotiga. Kusjuures, ma ei teadnudki, et käruluku loosimises osalen. Lihtsalt vapustav :D
  • Pärnus Aara kohvikus on maailma kõige paremad lehttaignast suhkrukringlid!!!
  • Kui sa pole kaks nädalat ise süüa teinud, (lepime kokku, et pudru keetmine pole toidutegemine), siis VÕIB juhtuda, et naastes tavapärase söögivaaritamisgraafiku juurde, esinevad mõningad võõrutusnähud. Elame näeme. Ei oota. Kardan. Natuke.
  • Te olete nii toredad, te kõik, kes te olete meile oma reisidelt postkaarte saatnud! Lihtsalt niiiiiiiiiiiiiiiii armaz teist!
  • Haaaaa! Meid kutsuti pulma!
IMG_3540
Tähistasime lastekaitsepäeva :) Väljas oli peaaegu et talv. Klassika. Meil ju algas esimene suvekuu…
IMG_3600
Jäätisepäev Martensi väljakul Pärnus. Oli suhteliselt soe, vahelduseks. Naturoll Jäätis.
IMG_3605
Naturoll Jäätis. Poes ei müüda. Võimalik on kutsuda näiteks suvepäevadele või mõnele muule, kasvõi kodusele, üritusele. No kui sul piisavalt raha on, eks ole. Maitses hästi :)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s