Komista, kuku, tõuse


Uuuh, sõrmed värisevad! :) Ei saa aru, kuidas need latekangused küll kohvikuti niivõrd palju erinevad… Mind on tabanud miskitlaadi talveuni või siis suveuni, vähemalt kalendri järgi on meil ju suvi, järelikult ikka suveuni. See on müüüüüstiline mäherdune unekoorem mind päeval selga peksab, iga jummala päev! Kas miskit on kuskil mäda või… no, ei tea.

Vähemalt üks pluss päevasel unekoormal igastahes on – ma olen suhteliselt pikaldane st kui Preili järjekordselt absoluutselt kõige peale oma ei!mantrat taob, siis mul katus sõitma ei hakka. Õnneks. Õhtu edenedes võib mõnikord juhtuda, et kerge ärritus tuleb, aga seda suudan keskeltläbi enam-vähem vaka all hoida. See on hää! Mulle meeldib.

Väiksed põnnid on ühed ilmatuma head kannatuse proovilepanijad, pluss sul on võimalus läbida säherdune leidlikkuse meistriklass, mida sa kuskilt mujalt vaevalt kunagi saad.

Minu meelest oleks täiesti normaalne märkida CV-sse ametite alla  – täiskohaga ema. Kui tööandja on ise lapsevanem, siis ta peaks aru saama, mida kõike see endas kätkeb – märkimisväärsel hulgal leidlikkust, oskust lahendada välgukiirusel kriisiolukordi, kompromisside leidmise ja samas ka endale kindlaks jäämise oskust, oskust teha ennast mõistetavaks igasuguse taustaga (ka olematu haridusega) persoonidele, kuulamisoskust, tohutut empaatiavõimet, oskust leida kõiges midagi positiivset, kaasamisoskust, oskust lasta õppida, mitte ainult õpetada, enesemotiveerimise oskust, kannatlikkust, ideaalsel juhul ka oskust puhata ja ennast laadida jne jne.

Muidugi on CV-sse märkimise juures üks pisike konks. Väga keeruline on kontrollida, millisel tasemel keegi oma ema-(või ka isa-) kohustustega hakkama saab. Lapsele ju ei helista ja ei päri aru, või noh, oleneb kui suur on laps :) Kui oskab juba rääkida, siis saaks helistada küll, AGA ilmselt näiteks pubekas võib leida nii ehk naa, et tema vanem on üks paras kaalikas, kellest kohutavamat inimest pole maamunapeal kunagi eksisteerinud.

IMG_3740
“Muusika!” Meie väike Suur Muusikasõber laulupeo rongkäiku jälgimas.

IMG_3743

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s