Unetusele -JAA!


Veider. Seekord lähen Augustiunetusele, aga ilma Jaanita. Härra on lauamängulaagris ja suvepäevadel ja kus kõik veel… Meie koos tibiga oleme see-eest kohe-kohe saabuval nädalavahetusel Pärnus lebosklemas. Mamma kaela peal. Käime kõigile närvidele ja hõigume ilmselt üle kohalike külatänavate täisvõimsusel “Mammaaaaa!”. Ma arvan, et säherdusele meelelahutusele on raske midagi võrdväärset kõrvale pakkuda, aga mu ülimalt tihe plaangraafik näeb ette, et me võtame ka natuke päikest, ujume, jalutame, korjame käbisid, kive, teokarpe ja… Ja mina patseerun suure tõenäosusega unetusele, siis kui preili jääb Pärnu-mamma valvsa pilgu all ööunne.

Teeme nüüd nii, et nädalavahetuse ilm on ilus, ka öösel! Ja ma ei mõtle siin eestimaises mõttes ilus, a´la ei saja lund ja vihma korraga, vaid ikka selles va haruldasemas versioonis – päeval paistab päike ja ööd on soojad-sumedad. Eksju? Onju? Oleme kokkuleppinud!

Ahjaa, teeme ühtlasi nii, et mul on meeles fotokas kaasa võtta, sest noh, varsti kisub asi juba veidi liiga pildituks, sest kujutlege vaid, meil ei olenud aparaatust kaasas ka Haapsalu külastades. Häbilugu!

 

P.S. Sellenädalased vegantoidud õnnestusid üle ootuste! Isegi mina arvan, et need olid head ja kordust väärivad katsetused. Olgugi et mul on sageli uute maitsetega leppimisel mõningaid probleeme.
Jaan sööb nagunii kõike.

Tatravorm ubade ja hernestega mmmmmmm! kui heaaaaa! Ja makaronid tohutuhunniku suvikõrvitsa ja maitsepärmiga – no nii juustuse mekiga, et midagi enneolematut. Reaalselt ei sisaldanud vorm tilkagi juustu :) Korrata!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s