Unetusele -JAA!


Veider. Seekord lähen Augustiunetusele, aga ilma Jaanita. Härra on lauamängulaagris ja suvepäevadel ja kus kõik veel… Meie koos tibiga oleme see-eest kohe-kohe saabuval nädalavahetusel Pärnus lebosklemas. Mamma kaela peal. Käime kõigile närvidele ja hõigume ilmselt üle kohalike külatänavate täisvõimsusel “Mammaaaaa!”. Ma arvan, et säherdusele meelelahutusele on raske midagi võrdväärset kõrvale pakkuda, aga mu ülimalt tihe plaangraafik näeb ette, et me võtame ka natuke päikest, ujume, jalutame, korjame käbisid, kive, teokarpe ja… Ja mina patseerun suure tõenäosusega unetusele, siis kui preili jääb Pärnu-mamma valvsa pilgu all ööunne.

Teeme nüüd nii, et nädalavahetuse ilm on ilus, ka öösel! Ja ma ei mõtle siin eestimaises mõttes ilus, a´la ei saja lund ja vihma korraga, vaid ikka selles va haruldasemas versioonis – päeval paistab päike ja ööd on soojad-sumedad. Eksju? Onju? Oleme kokkuleppinud!

Ahjaa, teeme ühtlasi nii, et mul on meeles fotokas kaasa võtta, sest noh, varsti kisub asi juba veidi liiga pildituks, sest kujutlege vaid, meil ei olenud aparaatust kaasas ka Haapsalu külastades. Häbilugu!

 

P.S. Sellenädalased vegantoidud õnnestusid üle ootuste! Isegi mina arvan, et need olid head ja kordust väärivad katsetused. Olgugi et mul on sageli uute maitsetega leppimisel mõningaid probleeme.
Jaan sööb nagunii kõike.

Tatravorm ubade ja hernestega mmmmmmm! kui heaaaaa! Ja makaronid tohutuhunniku suvikõrvitsa ja maitsepärmiga – no nii juustuse mekiga, et midagi enneolematut. Reaalselt ei sisaldanud vorm tilkagi juustu :) Korrata!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s