Päev kajab

20. august


Seekord siis pildine postitus. Käisime pühapäeval Pika Hermanni tornis. Taasiseseisvuspäeva puhul korraldati linnarahvale tasuta ekskursioone. Vaatamata igatmasti hoiatustele, et tornisoovijaid saab olema ilmselt to-hu-tult, sest möödunud aastal olevat Hermanni jalamil loogelnud metsik saba, saime meie ilma igasuguse ettevalmistuseta (loe: pingutuseta) kohe esimesse gruppi, kes torni võis roniga.

Kusjuures, meie ooteaeg kujunes vaid max 5minutiliseks. No ilmselt meil muidugi vedas st puhas juhus, et ärkasime siis kui ärkasime, ei kiirustanud ühegi igahommikuse toiminguga ja kui oli aega lasta tulla mõttel, et kõpsutaks torni juurde, vaatab, mis saab, ehk saab külastuspileti mingile pärastlõunasele ajale, suutsime sihtpunkti jalutada nii, et 20 minutit enne sisselaskmisaega (10.40) olime juba kohal. Mingil müstilisel moel hakati sabatajaid varem torni lubama. No me siis läksime ka.

IMG_4735
Vaikne hommik pärast söömist. Preili oli ilmselgelt veendunud, et eile mulle kaela pandud medal kuulub talle.
IMG_4817
Tornis
IMG_4836
Igatmasti ilu nägi seal…
IMG_4865
No ja siis kodanikud Isa ja Tütar tegid veidi tsirkust
IMG_4877
Tõsised jutud…
IMG_4918
Laskumine. Üles mindi ikka süles. Kohati oli trepp äärmiselt kitsas.
IMG_4945
Jah, mu laps käib peaaegu igal pool dressides. Jah, tal on ka muid riideid. Väga palju kusjuures. Puhas ema laiskus. Nii mugav on ju panna selga hilbud, mis on nö sisse töötatud st sa tead, et tal pole nendega ei palav, ega külm, kui kihid on õiged, ja sa tead, et tal on nendega mugav. Aga kahjuks need ilusad ajad, kui preilil oli/on ükskõik, mida talle selga pannakse, hakkavad vaikselt kaduma….
Advertisements

2 thoughts on “20. august

  1. Hommikusel pildil oli ju ilus kleit nii emal kui Annil ☺ Aga dressid on mugavad jah lapsel ja tänapäeval tehakse neid ilusaid, ma võisin lapsena sellistest und näha.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s