Mine ära!


Oeh, kurb. Kui ma siin millalgi mainisin nii poolmöödaminnes, et preili on pigem emme fänn ja eelistab kõike, ma mõtlen tõesti KÕIKE, koos minuga teha, siis… Nüüd on olukord minu meelest veelgi hullemaks läinud.

Kui me koos oleme, siis varem võis ta Jaaniga teha ka peaaegu kõiki nö tavalisi igapäevaseid asju peale mängimise, aga nüüd… On sellised kindlad tegevused (loe: kõik nö igapäevased korduvad tegevused), mida tahetakse ainult koos minuga teha. Sealt võib tulla maailma suurim kisa, kui juhtumisi Jaan peaks preilile meie kõigi õuest naastes tegema ettepaneku kätepesuks või vetsuminekuks. Esmalt tuleb kisa ja siis karjutakse EMMEGAAA! Riiete vahetamine, pesemine, lauaäärde sööma tõstmine, lauaäärest ära tõstmine, nimeta ainult midagi, kõik see kuulub valdkonda, mille puhul keeldutakse suure huilgamise saatel Jaani abist ja karjutakse EMMEGAAA! Söömise lõpetades võtab preili ise pudipõlle eest ja tahab selle anda raudpolt kindlalt ainult EMMELEEE!

Ööunne panek, õudus kuubikus, kui ma peaks ütlema, et täna paneb issi lapse tuttu. Kui Jaan paneb Annit magama (seda ei juhtu ülemäära sageli), lähen mina õue. Tundub valutum nii mulle kui ka Annile.

Kusjuures, kui me väljas Annit kärutame, siis otseloomulikult tahab ta esimese raksuga, et mina käru lükkaksin. Sellest soovist on ta õnneks nõus taganema, kui näeb, et ega siin miskit pole parata, käru jääb lükkama Jaan.

No ja muidugi süllevõtmised. Kuigi see, et ta eelistab minu sületransporti, tegelikult mind ei kurvasta :) Vastupidi. Sest. Ma olen täiesti veendunud, et aeg, kui ta ei taha enam peaaegu üldse sülle, pole mägede taga. Seda pisikest (tegelikult on neiu pool minu pikkusest, enamgi veel) ilmaimet kannan ma heal meelel süles :) Jõuan. Vabalt. Nii kaugele kui vaja. Puhkepausidega. Vabalt.

Aga kõik muu. Miks peab kõik muu nii suure kisa kaasa tooma? See teeb mind õnnetuks.

Kas asi on selles, et ta näeb Jaani töönädalal väga vähe? Mõnel päeval nädalas õhtuti näiteks üldse mitte.

Mis toimub? Kui kaua selline asi kestab? On see mingi faas? Kas see möödub sekkumiseta?

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s