Päev kajab

Kaks


Möödunud nädalavahetus kihutas kaduvikku maailmatuma kiiresti. Sisaldas see kahte tähtsündmust – pulmapidu ja preili Anni teist “suurt” sünnipäeva.

Pulmad mulle meeldivad. Muidugi ainult külalisena. Kõige köitvam nende juures on omanäolisus. Iga pulm on noorpaari nägu.

Pidulistele pakuti öömaja ja ega me pikalt mõelnud, kas kasutada võimalust või mitte. Preili oli turvaliselt Pärnusse mamma hoolde jäetud (kuigi ka tema oli peole kutsutud) ja nii me kasutasime esimest korda võimalust olla eemal meie pisikesest mutukast koos terve öö ja veel veidi peale :)

Neiu sai suurepäraselt hakkama, ei küsinud kordagi meie järele. Eks ma olin talle juba päev varem rääkinud, kuhu läheme, miks ta kaasa ei saa ja kui vahva on tal koos mamma ja Bingoga. Tundub, et oligi. Null probleemi. Ei saa öelda, et meid naasmise puhul just tormilise õhinaga maha oleks niidetud. Ilmselgelt ei olnud me preili jaoks liiga kaua ära.

Küll hakkas preili meile lahkelt oma sünnipäevalaualt toitu kätte tooma. Kommenteerides lauaümber asjalikult tatsudes “Emmele!”, “Issile!”. Justkui äärmiselt tubli-agar perenaine. Või siis näitas oma kiindumust välja suurenenud hoolitsemisvajadusega :), mida kinnitavad möödaminnes tehtud kallistused ja põsk-põsevastu “nurrumised”.

Preili kahese pikkusenumbrit ei oska öelda, arstile läheme nädala pärast, aga ilmselt ei kujune see pooleaastatagusest väga erinevaks, sest minu meelest pikali mõõdetud pikkus ei ole väga korrektne. Toona oli selleks 86 cm. Pigem oli ta lühem. Eks näis, mis number nüüd välja võlutakse :) Seekord ilmselt mõõdetakse siiski püsti. Loodetavasti 86 venitame kuidagi välja :D Kuigi, mine sa tea…

Sellise klassikalise, nagu ma kunagi igal kuul tegin, postituse kahesest Annist teen pärast arstilkäiku.

IMG_5044
“Bingo, loe!”, kamandab pisike Anni. Kusjuures, nii oligi. Huvitav, kas Anni arvab, et Bingo oskab lugeda :)
IMG_5129
bed head
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s