KI-SAA-AAAAAaaaa!


Mul on oksendamiseni… Kuidas on võimalik, et kui sul lõpuks jääb tibin täiesti ideaalselt lõunaunne, siis kaob nimetatud oskus üleöö. Ma ütlen – imesid ei juhtu, ja kui juhtub, siis tuleb aeg, kui peab üles ärkama ja reaalsusega taaskord tõtt vahtima.

Olin sunnitud tunnistama, et on igati võimalik panna põnn tuttu vaid mõne minutiga, kuid nüüd põmm! piltilikult öeldes nihuke nätakas vastu vahtimist, et hinge võtab kinni.

Umbes nädalajagu päevi meil karjutakse lõunal: “EI TAHA MAGADAAAAA!” Käib no säherdune rämeropp jõuramine, tati pritsimine, emme eemale ajamine, emme kohale kutsumine, unelaulu vastu kriiskamine, unelaulu nõudmine, taskurätiku nõudmine, sellest hüsteeriliselt keeldumine et … Aaaaaaaaaaa! MAIVÕINAGUÜLDSE!

Täna ütles mulle: “Jänku kardab tekki.” Mis mõttes?!… Preili läheb koos kaisujänkuga tuttu. Mõmmi (endine kaisukas ja suuuuur lemmik) on voodist pagendatud, täpsemalt küll antakse see emmele kaissu. Igastahes, suutis pisipreili kogu selle möllu keskel ajada natuke rohkem ja natuke vähem selget juttu, millest mind üllatas kõige rohkem just lause: “Jänku kardab tekki.”

Kui uurida püüdsin, et miks jänes tekki kardab, ei suutnud ma vastust välja võluda. Ise oletasin, et võibolla on tekk ohtlik, sest teki all tuleb uni. Seda talle muidugi ei öelnud, lihtsalt niisama sai mõtet peas veeretatud…

Tunnen kuidas mul närv läbi läheb. Eks ta jäi lõpuks ikka tuttu tavalise unelaulu ja paitamise saatel, aga no…. Õudneeeee! Kisamine magamamineku eel oli meil ju ülemöödund sajand. Oh ei tea. Kaua see kestab? Kui väga pikalt, siis ma ei pane teda lõunaunne, vaid ulme vara ööunne, sest ma ei suuda kisa kuulata. Kurb on.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s