Päev kajab

Peotäite kaupa juukseid


Nägin unes kuidas võtsin peast peotäite kaupa juukseid. Need lihtsalt tulid ära. Suured peotäied… Huvitav et ei eelnenud, ega järgnenud, mitte mingisugust lugu. Lihtsalt peotäite viisi pehmeid, kohevaid (pestud? :D ) juukseid.

Mind ei huvita uneseletused, need tunduvad lihtsalt niivõrd … eee … õhust võetud. Aga noh, seekord võtsin kätte ja vaatasin, mida seletajad säherduse asja kohta sõnavad. Uudishimust.

Kirjutati nii: Kui aga unes hakkavad su juuksed ise peast välja kukkuma, siis tähendab see tõsiseid materiaalseid raskusi.

No vot. Jutt jummala õige. Ma just olin oma kontoga säästurahasse sisse sõitnud. Ütleme ikka korralikult kohe, sest kas te kujutate ette, KUI räigelt võib mõjuda rahakotile ühe väikese kodaniku lastehoidu harjutamine?

Väga laastavalt mõjub :D SEST sul nagu tekiks ilgemalt vaba aega. Kusjuures, koju sa ei julge minna, sest iga hetk võidakse hoiust helistada ja anda märku hädaolukorrast st laps karjub nutta. Ilmselt tahad sa säherduse situatsiooni tekkides välkkiirelt oma pisikese mutuka juurde tormelda. Niisiis, kus sa harjutamiseks mõeldud tunde veedad? Kuskil väljas ilmselt. Mina antud juhul täiesti kesklinnas. Miljon poodi ja triljon kohvikut käe-jala juures.

Esimesel päeval suutsin piirduda paari saiakese ostuga. Kuna ma ei seilanud mööda tänavaid väga rahulikus meeleolus, eelistasin olla pidevas liikumises. Jalutasin. Suuremat sorti omaalgatuslik raharööv pangaarvelt jäi seetõttu toimumata.

Teine päev. Nö vaba aega anti natuke rohkem. Närv oli veidi vintskemaks tõmmanud, nii et ma otsustasin teisel korral istuda kohvikus ja raamatut lugeda. Üks latte maksis rohkem kui eelmise päeva kaks saiakest.

Kolmas päev. Ostsin omale sügissaapad. Sest mul ei olnud neid. See ei loe, et suutsin eelmisel aastal terve sügise käia ketsides ja ketsid on jätkuvalt töökorras.

Neljas päev. Veeeeel rohkem vaba aega. Ostsin omale talvemantli. Õnneks teise ringi poest, kus see oli lisaks omakorda allahindluse saanud. Positiivne – maksis poole vähem kui mu eelmisel päeval ostetud sügissaapad.

Viies päev. Otsustasin koju minna. Enne käisin läbi turult ja ostsin söögikraami. Ei olnud odav lõbu, AGA tunduvalt rahakotisõbralikum saabaste ja mantli ostust.

Nüüd ma ei julge oma pangakontot vaadata, sest see fantastiline unenägu, see kurramus on ilmselgelt täide läinud.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s