Blokib teed, talvist teed!


Ma ei väsi imestamast… Lihtsalt…

Kodanik ärkab paar minutit enne 7 hommikul. Kodaniku isa paneb teda lõunaunne ekstreemselt kaua – 2h (!!!!!@$€${€{! ). Kusjuures, ebaõnnestunult. Seejärel minnakse kärutama ja õue fantastilist suveilma nautima. Kas kodanik jääb kärus magama? EI.

Üsna õigustatud ootus une saabumisele pannakse pärastlõunasele autosõidule suunaga Pärnust Tallinna. Jah, teil on õigus! Kodanik EI jää magama! Vastupidi. Kui suurem osa teest käib üks jonnijoru ja jõuramine-mõuramine (kodanik Ema pingul närvide edukas järamine), siis pealinna saabudes läheb asi juba täiesti koomiliseks kätte ära. Sõna otseses mõttes.

Preilit ajavad naerma täiesti tühised asjad.

Kodanik Ema kommenteerib ootamatult auto ette sõitnud ja seiskunud masinat: “Mis ta blokib teed!?”
Anni täiendab: “Blokib teed, talvist teed!”

Preilil on uus lemmik unelaul “Tiliseb, tiliseb”, kes sõnu teab ja preili kummaliste unalulusoovidega kursis on, saab koheselt aru, kuidas oli võimalik säherdune veider lause konstrueerida. Oma ootamatuses mõjus väga koomiliselt nii preilile endale kui mulle ja Jaanile.

Öelge, et tegu on selle kõikse viimase 20. hamba lõikumisega. Lõikumisraskustega. Palun. Sest. Muidu. On meil äärmiselt kange iseloomuga preili üles kasvamas.

Kusjuures. Ööunne minekul informeeris mind korrektselt kohe igasuguste protseduuride alguses – “Ei taha magada!” Kodanik (põhimõtteliselt äsja kaheseks saanu) oli selleks hetkeks üleval olnud juba peaaegu 14 (!) tundi.

Huvitaval kombel jäi vaatamata eelkõlanud teadaandele siiski magama. Veerand tundi läks aega, aga magama ta jäi.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s