Päev kajab

Miks on nii?


 • Miks on nii, et olles üks kiiremaid reageerijaid, loe: passid sekundipealt, millal avaneb broneerimissüsteem, jääd ikkagi mingi veidra süsteemirikke tõttu ilma kohast restoranidenädala kõige huvitavama õhtusöögipakkuja juures? Jutt käib restost nimega Juur. Kohe kindlasti ei saa olla asi selles, et pärast tosinat ebaõnnestunud katset omale pääse lunastada, läksin suures pahameeles peldikut koristama. Naastes olid kõigi seitsme päeva õhtusöögid mingite näljaste poolt ära krabatud.
 • Miks on nii, et kui teed oma meelest tillukese žesti ja tood talve esimesele lumememmele oma sellenädala porgandivarude viimase esindaja ninarolli täitma, hakkab tuppanaastes järeltulija täiesti lambist korrutama – emmeminetooporgandtuppa, emmeminetooporgandtuppa, emmeminetooporgandtuppa?
  Lõpuks läksingi. Ja tõin.
 • Miks on nii, et iga majas olev kraadiklaas näitab erinevat tulemust?
 • Miks on nii, et kui mõtled – Ooooo! Lähme sellel aastal ka isadepäeva puhul Teletorni branchile. Sellest saab meie iga-aastane traditsioon! – selgub, et
  restoran on suletud. Remont.
  Leidsin käbedasti uue isadepäeva branchi pakkuja, kusjuures päris toreda sellise, aga ikkagi.
 • Miks on nii, et saades väsinud põnni läbi häda ja viletsuse lõunaund magama, magab ta kõigest 30 minutit? Kusjuures, häda ja viletsus kestis 2h.
 • Miks on nii, et minnes natuke liiga hilja magama, arvates, et vähemalt 6h ikka saad und vaadata, ärkab põnn öösel üles, hoiab sind vastu igasugust loogikat 2h üleval, pluss ärkab oma tavapärasest ajast TUNNI võrra varem? Teeme lihtsa arvutuse. 6h asemel sain magada vaid 3h ja need ei olnud ka mitte järjest magatud tunnid.
  Järgmise päeva lõunaks oli mul tunne, et suren kohe ära.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s