Ostsin meile “kuuse”!


Vot! Just nimelt! Kui minusugune mutt oma senises täiskasvanupõlves teps mitte eriti soojalt jõuludesse ei suhtunud, siis käesoleval aastal on teised lood, vähemalt na-a-tukene.

Mul on pool elutuba jõulukaunistuste all lookas. Juba praegu. Esimene advent on mägede taga, no kui mitte just mägede, siis vähemalt paar künkakest tahavad kindlasti veel ületamist. Kusjuures, mul ei ole lihtsalt mingi üksik nukker jõulukuulike kuskil tilbendamas või valguskett ripakile säetud. Ei. Meil on lausa “kuusk” korterisse veetud, ära ehitud ja vaatamiseks kenasti aknalauale tõstetud. See uhke (no olgu, ei ole just kolmemeetrine, aga 30 sentimeetrit venitab välja küll) roheline “kuusk” (tõlge: ebaküpress) on ülekuhjatud minimõõdus jõulukuulikestega. Kui miskitmasti talutava välimusega ülimini-mini tulukesed ka veel leiaks, paneks needki talle külge. Vaene taimekene!

Anni meelest on jõulud käes, kuusk ka toas ja puha :) Preili aitas isegi “kuuske” ehtida. Istus mul süles ja andis kuulikesi kätte, et neile niidist aasad riputamiseks külge saaksin siduda. Tibatillukeste kellukestega päkapikkude kett on säetud laelambi külge, paar niisama päkat ripuvad seintel, ebaküpress oma kuulikestega laiutab aknalaual ja muidugi on roheliste pallikestega valguskett ka veel, on ühe kardinapuu enda embusesse haaranud.

Isegi vaatan ja imestan, mis mulle pähe on löönud. Unetud ööd ilmselgelt, eks ole. Ei kujuta ette, kuhu ma need valeportselanist ehted veel peaks riputama. Esikusse või peldikusse?

IMG_6049IMG_6051IMG_6060IMG_6063

Oh, ja ma ei saa pead anda, et kaunistuste ostmine läbi on. Nagu mainitud, pole esimene advent veel oma täislöögivalmiduses saabunudki. Võib igasuguseid asju juhtuma hakata…

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s