No-ma-ei-tea


Nõme, kui sul on peas nimekiri, mida kõike sa ära teed, kui preili on ööunne saadetud, ja siis jääd ise magamapaneku käigus tuttu. Ajad ennast pärast pooleteisetunnist und üles ja teed ära ainult ÜHE planeeritutest – saadad lastehoiuhüvitise taotluse koos lisadega sinna kuhu vaja st ikka vastavale ametnikule. Ilmselgelt oli see kõige olulisem tegevus, vähemalt mingist vaatepunktist, aga teisalt oleks tahtnud puhta ja mängida, nüüd pole miskit muud, kui kõps-kõps voodisse tagasi. Sest… Magada on vaja ja homme ilmselt varavalges koristama hakata…

Mulle nimelt tundub, et kutsusin omale naabrid külla, seda kõige ebaminulikus versioonis, ehk siis jäi täpsustamata PÄEV, millal nad meie uksele koputavad. Õudne! Kuidas ma siis enam-vähem puhtuse ja korra kõikse õigemale hetkele suudan ajastada?! Õige vastus on: EI suudagi! Täiesti arutu! Kohe näha, et härra Elukaaslane on kodust pikemaks ajaks lahkunud ja mu mõtted on igasuguse orientiiri kaotanud. Härra on nüüd omadega Londonis, tööasjus. Ehk siis homme tuleb tolmu võtta ja … Mul ei ole kodus süüa!! :D Õõõaah! No midagigiii toidukuller õhtul toob, aga ilmselgelt mitte midagi näkitsemist külalistele, kui ma neile just keefiri või paprikat ei taha pakuda. Vist ei taha.

Küpsetada ka midagi ei saa, sest tulemise päeva ju täpselt ei tea. No täitsa lollakas, ausalt. Vanuigi liiga spontaanselks kätte ära läind.

IMG_6165a
Preili esimene jõuluvana.
IMG_6169a
Panen preili dikteerimisel kirja soovid päkapikkudele.
IMG_6187a
Kinnastega on sellest talvest neiul eriline suhe. Ta nimelt vihkab kindaid. Need suured sõrmikud natuke meeldivad, mõnel päeval, ainult värvi pärast muidugi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s