Tilgad


Kaubamärgid Tilk! ja HOIA on mõnda aega mu huviorbiidis viibinud.

Mõlemad eestimaised brändid, toodavad 100% looduslikest koostisosadest nahahooldusvahendeid. Teen praegu tasuta reklaami, nad lihtsalt tõesti sobivad nii-iiii väga mu segatüüpi probleemse nahaga, et noh, tahaks oma rõõmu jagada.

Jaan kinkis mulle sünnipäevaks orgaanilise argaaniaõli pudelikese HOIAlt. Mu enda väga otsese vihje peale. Üldiselt õlide puhul on alati hirm, et kuhugi läheb raudselt mõni tilk liiga palju, mistõttu kõik läigib-leemendab. Millegi vastu puutuda pärast peale kandmist ei tohi, sest ilmtingimata saab “kokkupõrke ohver” paksu õlikihiga kaetud. Ootama peab sada või pigem tuhat aastat, enne kui väärtuslik kraam imendub, kui üldse imendub, eks ole. Täielik rist ja viletsus, no vot. Ja siis jääbki see kõikse tähtsam punkt, et kui toitvad ja bla-bla-bla mis-iganes vaimustavad omadused on konkreetsel õlil, täiesti tähelepanuta. Sest see lihtsalt ei huvita mitte kedagi, kui sina ja su kodu näeb pärast mõne kehaosa või, hoidku jumal, kogu keha õlitamist välja nagu käkk, mis tuleks kiiremas korras veevoolikuga üle kasta, puhtaks nühkida ja ära kuivatada.

HOIA-l pole imenduvusega mitte mingeid probleeme. Mina neid tuvastada ei suutnud.

Teine mure õlide puhul on, et see jätab kuidagi “raske” tunde. Jällegi, HOIA puhul on mulje, nagu polekski midagi peale pannud, ainult et nahal on miskipärast eriti mõnus olla.

Lisan lõigu nende endi veebilehelt:

Argaaniaõli kutsutakse Berberi naiste “vedelaks kullaks”, mõnel pool õlide kuningaks ja parimaks looduslikuks vananemisvastaseks vahendiks. Orgaaniline argaaniaõli sobib suurepäraselt kehale ja nöole, kätele ja küüntele, juustele ja peanahale, beebidele ja rasedatele, tundlikule ja õrnale nahale.

Nüüd sirvin nende veebilehte ja tahaks heal meelel veel midagi katsetada. Kindlasti tahaks beebivahtu või siis kookose kehavahtu, mis peaksid olema enam-vähem sama asi, üks on lihtsalt suuremas potsikus. Anni nahale tekivad aeg-ajalt kuivad laigud. Olen küll apteegist kreeme ostnud, aga need pole 100% looduslikud. Prooviks nüüd HOIAt.

Aga Tilk!

Tunnen süümekaid, et kirjutan temast teisena. Tegelikult ei platseeru Tilk! mitte kuidagi nö teisele kohale.

Tilk! ON vaimustav. Regenerate Me on praegu leidnud tee minu öökapikesele. Ostsin. Ja olen lummatud. Enne kui viimaks ostmiseni jõudsin olin neist kuulnud no… pehmelt öeldes väga-väga palju. Ja alati üksnes head. Alati. See tundus uskumatu. Enne kui ise ära proovisin. Põhiline, mida eranditult mainitakse on Tilga vahune tekstuur. Ei saa ka mina teisiti. Tõesti, ON väga õrnõhuline ja ütlemata meeldiv nahale.

Milleks mulle mõlemad fantastilised tooted? Kas ühest ei piisa? Kas ikkagi jääb emmal-kummal millestki puudu?

Vaheldust on vaja :), vähemalt mulle. Kõlab aus vastus.

Ahjaa, toote disain. Poest Tilka leida on niiiiivõrd imelihtne. Ma ütleks, et nende visuaal on kui mitte geniaalne, siis ülimalt hästi õnnestunud.

Olen nüüd nii palju kiitnud, et natuke peab vinguma ka :D

Ilmselt on tegu minu kärsitu loomuga, aga Tilga pakendit avades lõikasin endale terava äärega näppu. Kohe korralikult. Niivõrd nugateravaid pakendi ääri (pärast avamist) polegi vist enne ühelgi tootel tuvastanud. Mis ei tähenda, et ma Tilka enam ei osta, kus sa sellega.

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s