Kirsikivipadi beebile aga mitte ainult…


Ilmselt kõigil on jõulukingid tehtud. Aga noh, parem hilja kui üldse mitte kunagi. Olen Eesti disaini-toodete fänn ehk innukas huviline, mitte niivõrd usin tarbija, teatud põhjustel, kahjuks. Kui vähegi hammas peale hakkab, ja reaalne konkreetse toote vajadus on suur, siis muidugi ostan.

Kirsikivipatjade otsa “komistasin” mõned nädalad tagasi Telliskivi poetänaval. Lihtsad ideed on geniaalsed. Sarapiku Vilt valmistab kirsikivipatju kaelale, õlgadele, silmadele, beebidele, pluss kirsikividega saunapatju.

Mul pole õrna aimugi, kas need padjad olid olemas ka juba siis, kui meie preili beebina gaasivaludes vaevles, igal juhul oleks ma endale st preilile selle raudpoltkindlalt ostnud, kui neist midagigi oleks teadnud.

Parim vahend beebi kõhu soojendamiseks gaasivalude korral või täiskasvanutel turses silmade jahutamiseks. Kasutada saab ka liigesevalude, lihaspingete ja närvivalude leevendamiseks. Sarapiku kirsikivipadja katteks on naturaalsest villast vilt mis on „hingav“ materjal ja jaotab temperatuuri ühtlaselt. Padi on täidetud kirsikividega, mis võtavad kergelt sobiva kuju. Kirsikivi soojus ja jahedus eraldub pika aja vältel ja toime ulatub sügavamale kui tavalisel veega soojakotil või nisupadjal. Kirsikividega padjad on mugavad kasutada ja on pika kasutuseaga…

Sedaviisi ütlevad beebipadjakeste kohta sarapikulased oma veebilehel.

Kirsikivipadi kaelale leiab ilmselt millalgi tee minu ema koju. Tal aeg-ajalt kael valutab. Väga huvitab, millised mõtted tal pärast kasutamist tekivad. Kas padjakesest on kasu või mitte.

Ma ütlen – imelihtne idee! Aga no ise ma näituseks ei viitsi kirsse järama hakata, või pigem söömine poleks tegelikult probleem, kivide kogumine oleks see-eest ilmatuma tüütu.

Oma FB-lehel kirjutavad sarapikulised, et tegu on vana tuntud Ameerika tehasetööliste avastatud ravivõttega, millele nemad lisasid lambavilla positiivse aura… seepärast, et naturaalne vill on antibakteriaalne ja ei määrdu kergesti ja padi ei kaota oma viisakat “nägu” (erinevalt puuvillasest kangast).

Kusjuures, nende FB-d lugedes tekkis tunne, et mul on ikkagi beebipatja vaja, vist. Kui meil peaks kõrvavalud tekkima, kõrvapõletikud, siis saaks tolle padjakesega kõrva soojendada või näiteks soe kirsipadjake randme alla, olevat ka mõnus, kui peab pikalt arvutihiirega toimetama, seda viimast võib ju täitsa juhtuda. No ma ei teagi nüüd :)

Kui mulle enne tundus, et tegu oleks päris armsa jõulukingiga, siis vaikselt hakkab asi kiskuma sinnakanti, et mul on seda patja endal VÄGA VAJA.

Mõtle veel, et kirjutaks lihtsalt mingist huvitavast tootest, mis jõulumöllus silma on hakanud…

kirsi
Allikas: http://sarapikuvilt.ee/

 

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s